Antek Królikowski to jeden z najbardziej znanych, a zarazem najczęściej zmieniający partnerki, aktor w naszym kraju. W mediach nieustannie pojawia się jego nazwisko, jednak w zdecydowanej większości, nie są to pozytywne doniesienia na jego temat.

Mocne słowa na temat aktora

Jak podaje portal Pomponik, ostatnio głos na temat poczynań aktora zabrał Alan Andersz – dawny przyjaciel Królikowskiego. Jak wiadomo, młody aktor miał poważny wypadek, który totalnie zmienił jego życie. Do całego zdarzenia doszło właśnie na urodzinach Królikowskiego. Sam Alan Andersz wspomina, że jego „przyjaciel” nie odwiedził go ani razu w szpitalu, gdy był w krytycznym stanie. Od czasu wypadku panowie nie mają ze sobą żadnego kontaktu.

Co więcej, teraz na temat Antka Królikowskiego wypowiedziała się także jego była partnerka, Laura Breszka. Kobieta zaznaczyła, że ona nie doświadczyła od aktora żadnych przykrości, a co więcej dodaje, że Antek jest niezwykle rodzinny, mimo, że lubi też dać się ponieść imprezie.

Była partnerka broni Królikowskiego

- Ja nie doświadczyłam niczego złego z jego strony. Świat jest taki zaskakujący i brutalny. Ja w ogóle tak nie dziwię się ostatnio. Ale nie dlatego, że jest złym człowiekiem, tylko po prostu życie się toczy, różne sytuacje się dzieją i jestem za tym, żeby nie oceniać – zaznaczyła Laura Breszka podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Jastrząb Post.

A jakie jest Wasze zdanie na temat młodego aktora? Czy faktycznie w ostatnim czasie nieco się pogubił i dlatego doszło do tak niespodziewanych scen w jego małżeństwie z Joanną Opozdą? Czy może jest po prostu osobą, która nieustannie potrzebuje doświadczać nowych wrażeń?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ