Całkiem nowe materiały zamieszczone przez popularną aktorkę, Joannę Opozdę spowodowały, że fani zaczęli masowo wysyłać jej wiadomości. O czym mowa? Aktorka poprosiła Internautów o pomoc. Chce uzyskać od nich pewne porady. Koniecznie zobacz, o czym mowa!

Joanna Opozda jest postacią, która największą popularność i rozgłos zyskała dzięki burzliwemu związkowi z Antkiem Królikowskim. Niemalże wszyscy pamiętają, że pomimo kłótni i kryzysu para nagle oznajmiła, że bierze ślub oraz spodziewa się dziecka.

Wtedy Internauci mocno wierzyli w to, że związek ten przetrwa i stworzą wspaniałą rodzinę. Niestety, tuż przed porodem aktor zostawił żonę, czym naraził się na ogromną falę krytyki, a swoją partnerkę na ogromny stres i ciężki czas.

Joanna Opozda prosi o porady!

Od momentu przyjścia na świat pierwszego dziecka aktorki, Vincenta minęły już trzy miesiące. Celebrytka powoli dochodzi do siebie po smutnym czasie, a ostatnio podzieliła się z fanami dość prywatną informacją.

Powiedziała, ile przytyła w ciąży oraz poprosiła o polecenie jakichś ćwiczeń, które pozwolą jej wrócić do dawnej formy.

- Pytacie ile przytyłam w ciąży: 18 kg. Całkiem sporo. Od przyszłego tygodnia chce zacząć ćwiczyć. Poclecacie coś? - napisała aktorka.