Mimo, że od rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela minęło już sporo czasu, to nadal nie milkną plotki na ten temat. Oczywiście, żadna ze stron nie zdecydowała się do tej pory na oficjalny komentarz w tej sprawie.

Nie milkną echa sprawy

Jak przypomina portal Pomponik, około dwóch miesięcy temu Kasia Cichopek poinformowała, że po 17 latach związku, razem ze swoim mężem postanowili zakończyć związek. Niedługo po tym oświadczeniu zaczęły pojawiać się plotki wskazujące na to, że Kasia Cichopek jest zakochana.

Całą sprawę podgrzał jeszcze Marcin Hakiel, który był gościem programu „Miasto Kobiet”. Podczas rozmowy tancerz wyznał, że jego żona od dłuższego czasu apelowała o nieco więcej wolności i swobody, jednak nie spodziewał się, że „wolność ma imię”.

Zaskoczenie dla widzów "Pytania na śniadanie"

W mediach nieustannie ukazują się doniesienia, wskazujące na to, że wybrankiem Kasi Cichopek jest Maciej Kurzajewski. Na ten moment para dalej wspólnie prowadzi program „Pytanie na śniadanie” i nie zamierza odpowiadać na krążące w mediach doniesienia.

Ostatnio Kasia Cichopek podczas transmisji programu śniadaniowego zdecydowała się na pokazanie widzom nieco ujęć zza kulis.

- Jest niespodzianka, chodźcie ze mną – mówiła Cichopek.

Jak się okazało, za kulisami programu, Maciej Kurzajewski wręczał kwiaty jednej z koleżanek, która obchodziła w tym dniu urodziny. Jak widać na nagraniu, cała ekipa programu jest niezwykle zgrana!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ