Jak podaje portal "Jastrząb Post", Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wiedzą już, kiedy ruszy ich sprawa rozwodowa. Niebawem ich małżeństwo przejdzie do historii. Para zdążyła już ustalić najważniejsze kwestie.

Niespodziewane rozstanie

Wiadomość o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela spadło na fanów pary, jak grom z jasnego nieba. Koniec trwającego 17. lat małżeństwa ogłosili za pośrednictwem mediów społecznościowych. Poinformowali w nim, że nie będą komentowali rozstania, choć tancerz dość szybko zmienił w tej kwestii zdanie.

Marcin Hakiel w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską zasugerował, że do rozpadu jego małżeństwa z Katarzyną Cichopek przyczynił się ktoś trzeci. "(...) moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię" - powiedział tancerz.

Marcin Hakiel. Źródło: youtube.com
Marcin Hakiel. Źródło: youtube.com
Marcin Hakiel. Źródło: youtube.com

Rozstanie mocno wpłynęło na Marcina Hakiela, który przyznał, że korzysta z pomocy terapeuty, aby móc się uporać z całą sytuacją.

Pierwsza rozprawa rozwodowa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Niedługo po tym, jak wyszło na jaw rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, w mediach pojawiły się informacje, że para zdążyła się już dogadać w najważniejszych kwestiach dotyczących opieki nad dziećmi, a także podziałem majątku.

Z informacji medialnych wynika, że syn i córka pary mają spędzać jeden tydzień z mamą, a drugi z tatą. Relacje w mediach społecznościowych wskazują, że taki podział funkcjonuje już teraz i wygląda na to, że się sprawdza.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel. Źródło: youtube.com
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel. Źródło: youtube.com
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel. Źródło: youtube.com

Z doniesień "Faktu" wynika, że pierwsza rozprawa rozwodowa Hakiela i Cichopek odbędzie się 25 sierpnia. Byli partnerzy liczą, że rozwód uda się zamknąć na jednej, góra dwóch rozprawach i już we wrześniu każde będzie mogło spokojnie układać sobie życie.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli się wspólnej aktywności. Pokażą się razem przed całą Polską

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jest decyzja w sprawie czternastych emerytur. Resort przekazał wieści

O tym się mówi: Negatywne skutki decyzji Putina. Obwód Kaliningradzki nie radzi sobie z sankcjami. Dochodzi do najgorszego