Jak podaje portal Super Express, wczoraj gościem programu Moniki Olejnik „Kropka nad i” był Donald Tusk. Rozmowa w dużej mierze dotyczyła obecnej partii rządzącej. Nie zabrakło ostrych słów skierowanych w stronę obecnego premiera.

Co planuje polityk?

Donald Tusk jest obecnie bardzo mocno skupiony na swojej kampanii i nieustannie pojawia się w różnych miejscach naszego kraju. Ostatnio polityk odwiedził Krosno Odrzańskie i to właśnie z tej miejscowości połączył się ze studiem programu „Kropka nad i”.

Monika Olejnik zapytała Donalda Tuska czy jego polityczne plany opierają się przede wszystkim na tym, aby zostać premierem. Polityk odparł, że jego głównym zadaniem jest odsunięcie obecnej partii rządzącej. Zaznaczył także, że jego zdaniem, bardzo dobrze spełniłby się w roli premiera, ale nie interesują go wybory prezydenckie.

Mocne słowa Donalda Tuska skierowane w stronę opozycji

Podczas programu Donald Tusk zabrał także głos na temat Krajowego Planu Odbudowy oraz w mocnych słowach uderzył w obecną partię rządzącą.

– Premier Morawiecki właściwie w każdej sprawie wprowadza ludzi w błąd, w tym przypadku też tak jest. Pieniądze, które się nam należą czekają – mówił polityk w programie Moniki Olejnik.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ