Marian Opania to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w naszym kraju. Mimo swojego sędziwego wieku, aktor ma bowiem 79 lat, mężczyzna nieustannie jest aktywny zawodowo. Okazuje się jednak, że w ostatnim czasie nieco podupadł na siłach.

Stan zdrowia aktora jest bardzo poważny

Jak podaje portal Pomponik, w ostatnim czasie Marian Opania bardzo aktywnie przygotowywał się do monodramu, który miał zostać wystawiony w Teatrze Ateneum. Finalnie jednak okazało się, że premiera została anulowana. Według informacji przekazanych przez „Dobry Tydzień” powodem takiej decyzji był bardzo zły stan zdrowia aktora, który uległ jeszcze pogorzeniu.

- Wysiłek i stres związane z premierą w Teatrze Ateneum odbiły się na kondycji serca Mariana Opani. Ostatecznie spektakl został odwołany. To nie pierwsze problemy artysty tego typu – donosi tygodnik „Dobry Tydzień”.

Fani martwią się o Mariana Opanię

Mało kto wie, że aktor ma przepukliny kręgowe, które w dużym stopniu przyczyniają się do pogorszenia jego samopoczucia i dużych problemów bólowych. Dodatkowo ponad dziesięć lat temu Marian Opania miał wstawione stenty.

„Dobry Tydzień” przekazuje jednak, że na szczęście stan aktora jest stabilny, a Marianem Opanią opiekuje się obecnie żona. Miejmy nadzieję, że niebawem aktor poczuje się lepiej i wróci na scenę.