Fani Adriany Kalskiej są zasmuceni. Martwią się o stan zdrowia aktorki. Wszystko przez ostatnie zdjecie, ktore zamiescila.

Adriana Kalska jest znana polska serialową aktorką, która dała się poznać w jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce. To właśnie w “M jak miłość” poznała Mikołaja Roznerskiego, który wywrócił jej życie do góry nogami. Para była ze sobą pewien czas. Media widziały w nich niemal idealną parę. Ciągle pojawiały się spekulacje o ich domniemanym ślubie, do którego w efekcie nie doszło. Roznerski zostawił Kalską. O jego odejściu było w mediach bardzo głośno. Teraz temat ich rozstania przesłoniła koleżanka z planu Kasia Cichopek.

W ostatnim czasie fani mocno zaniepokoiło się stanem zdrowia aktorki. Ich zdaniem z Adrianą Kalska dzieje się coś niedobrego. Wszystko ze względu na pewne zdjęcie, które kobieta zdecydowała się zamieścić w sieci.

Adriana Kalska chętnie dzieli się z internautami swoim życiem prywatnym. Ostatnio na profilu aktorki pojawiła się fotografia, która nieco zaniepokoiła fanów aktorki. Kalska zdecydowała się zamieścić w sieci swoje zdjęcie bez makijażu.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Zatrzymano dwóch nastolatków, którzy zastraszali swojego rówieśnika. Ich czyny są poniżej wszelkiej krytyki. Sprawą zajęła się policja i sąd rodzinny

Jak informował portal „życie.news”: Proces Johny'ego Deepa i Amber Heard nadal trwa. Znajoma Deepa nie ukrywa, co sądzi o jego byłej żonie. To "socjopatyczny kucyk pokazowy"

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Barbara Kurdej-Szatan nic sobie nie robi z problemów z prawem i łamie kolejne przepisy. Aktorka jechała jak pirat drogowy. Przyłapali ją paparazzi

Sprawdź również ten artykuł: Marcin Prokop kontra internauci. Nieprzyjemna sytuacja pod wpisem gwiazdora TVN. Prezenter odpowiedział na sugestię w nieprzyjemny sposób. O co poszło