Portal „Interia” podał, że do skandalicznej sytuacji doszło w Starogardzie Gdańskim w województwie pomorskim. Jak się okazuje, w środę wieczorem grupa młodzieży dokonała aktu agresji na swoim rówieśniku.

Policja dostała zgłoszenie o zdarzeniu w parku miejskim już w czwartek. Do sieci trafiło też nagranie, które pokazuje szczegóły skandalu.

Wiadomo, że grupa piętnastolatków najpierw zaprowadziła chłopca w odludne miejsce podczas gdy jedna z dziewczyn biła go pałką teleskopową po nogach. Następnie kazano mu uklęknąć.

15-latka kopano, popychani, uderzano w głowę, pluto na niego i grożono kolejnym atakiem używając przy tym cały czas niecenzuralnych przekleństw. Powodem takiego zachowania miało być rzekome zaczepianie ich przez ofiarę oraz jej kolegów.

Starogard Gdański - Pobicie nastolatka / YouTube: Yvelines France
Starogard Gdański - Pobicie nastolatka / YouTube: Yvelines France

Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali już zidentyfikowani przez policję, a samo nagranie zostało zabezpieczone.

„Przyjęliśmy zawiadomienie dotyczące popełnienia czynu karalnego. (…) Już następnego dnia w ramach prowadzonych czynności zatrzymaliśmy 15-latkę i jej rówieśnika” – podał rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Sąd rodzinny już zadecydował o objęciu ich nadzorem kuratorskim. Cała akcja jest nadal wyjaśniana więc na dalsze decyzje prawne trzeba będzie poczekać.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Najnowszy sondaż wyborczy jest bardzo pocieszający dla PiS. Jarosław Kaczyński ma powody do zadowolenia. Konfederacja może się obawiać o przyszłość

Jak informował portal „życie.news”: Potężne zmiany dla seniorów już od czerwca. ZUS może zawiesić świadczenie dużej części emerytów i rencistów. Eksperci mówią, jak się przed tym chronić

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Piotr Żyła i Marcelina Ziętek cieszą się miłością i pokazują wspólne zdjęcia po długiej przerwie. Mają powody do radości. To koniec plotek o rozstaniu

Sprawdź również ten artykuł: Agnieszka Włodarczyk kwitnie w roli mamy! Aktorka postanowiła pokazać, jak karmi ukochanego synka. Trzeba przyznać, że Milan rośnie jak na drożdżach