Marcin Prokop obecnie wypoczywa na wakacjach. Jak widać z relacji w mediach społecznościowych jest obecnie w Albanii, którą gorąco rekomenduje jako przeciwieństwo zadufanej Europy Zachodniej.

Gwiazdor TVN poleca też by nie jechać w okolice Sarandy, która jest popularna wśród turystów i zapewnia typowe wakacyjne atrakcje, a do tego leży w pobliżu popularnej greckiej wyspy.

I to właśnie o to jak podaje portal „Pomponik”, pod wpisem Marcina Prokopa wywiązała się nieprzyjemna pyskówka.

Pan Remik napisał jedynie, że rekomenduje Korfu jako miejsce wycieczki co nie spodobało się prowadzącemu „Dzień dobry TVN”, który odpisał, że jakby chciał pojechać do Grecji to by to zrobił.

Zawiedziony internauta wskazał, że nie była to trafiona riposta i do rozmowy włączyła się kolejna internautka, która wskazała, że to była jedynie nienachalna opinia Marcin Prokop nie powinien się tak denerwować. Wymiana zdań była jednak kontynuowana, a zachowanie gwiazdora TVN uznane za szczyt chamstwa.

W komentarzu dla portal „Pomponik”, pan Remik przyznał, że jest mu przykro z powodu zaistniałej sytuacji zwłaszcza, że do tej pory uważał Marcina Prokopa za życzliwego i wesołego człowieka.

„Pan Marcin w obcesowy i chamski sposób odpowiadał na moje komentarze. Na koniec stwierdził, że mój wpis jest - cytuję - "tak z dupy", że nie chce mu się go komentować” – powiedział internauta.

Ostatecznie dziennikarz usunął omawiane komentarze i zablokował byłego już fana.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Najnowszy sondaż wyborczy jest bardzo pocieszający dla PiS. Jarosław Kaczyński ma powody do zadowolenia. Konfederacja może się obawiać o przyszłość

Jak informował portal „życie.news”: Potężne zmiany dla seniorów już od czerwca. ZUS może zawiesić świadczenie dużej części emerytów i rencistów. Eksperci mówią, jak się przed tym chronić

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Piotr Żyła i Marcelina Ziętek cieszą się miłością i pokazują wspólne zdjęcia po długiej przerwie. Mają powody do radości. To koniec plotek o rozstaniu

Sprawdź również ten artykuł: Agnieszka Włodarczyk kwitnie w roli mamy! Aktorka postanowiła pokazać, jak karmi ukochanego synka. Trzeba przyznać, że Milan rośnie jak na drożdżach