Nie jest tajemnicą, że poza meteorologami i synoptykami współpracującymi z Instytutem Meteorologii i Gospodarki Wodnej, przepowiadaniem przyszłości pod względem pogody zajmuje się również między innymi znany w Polsce jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski.

Podzielił się swoimi poczuciami o wielu niewyjaśnionych zaginięciach. Teraz zrobił to samo względem pogody na lato 2022

Często pytany przez internautów na kanale YouTube o pogodę, jaka zagości u nas w przyszłości, Krzysztof Jackowski od czasu do czasu opowiada o tym, jakie ma poczucia w tym obszarze.

Tym razem jednak to Super Express wy pytał się znanego jasnowidza o bardziej długoterminową przepowiednię na temat lata 2022.

Okazuje się, że Krzysztof Jackowski w swojej wizji zobaczył okres ulewny i deszczowy w drugiej połowie maja, po czym nastąpić ma rozpogodzenie, wyższe temperatury i ogólna letnia atmosfera - Uważam, że maj będzie wreszcie ciepły. Jest to naturale, ale w drugiej połowie maja 2022 będzie deszcz. Druga połowa maja będzie dość mokra. To będzie czas ulew i deszczy. Będzie trwał tydzień. Po nim przyjdzie w końcu ciepłe lato. Ocieplenie nastąpi dość szybko. Mniej więcej kilka dni po majówce, która nie będzie do końca taka rozpieszczająca nas - opowiadał tabloidowi jasnowidz. Dodał, że maj przynieść ma nam około siedmiu dni ulewnych.

O tym się mówi: Uchodzi za najbardziej szkodliwą z ryb. Czym panga podpadła badaczom i naukowcom

Zerknij też tutaj: Aleksander Kwaśniewski z zaskakującymi wnioskami. Były prezydent przekonuje, że wie, czego najbardziej obawia się dziś Putin. Wyjawił to na żywo

Nie przegap ważnych informacji: Wiemy, dlaczego storczyki nie kwitną i zrzucają liście. Oto sześć głównych błędów w pielęgnacji storczyków