Mimo tego, że nie jest prezydentem od wielu lat to w Polsce wciąż cieszy się wielkim szacunkiem i popularnością. Aleksander Kwaśniewski od pewnego czasu dość często jest gościem swojej córki na jej koncie na Instagramie. Prowadząca program „Miasto Kobiet” w TVN postanowiła przeprowadzić ze swoim tatą serię pytań i odpowiedzi, czyli popularne Q&A.

Były prezydent Polski postanowił odpowiedzieć na wiele ważnych i zajmujących umysły Polaków kwestii. Poznaliśmy jego opinię na temat obecnej sytuacji na świecie. W trakcie rozmowy padło wiele interesujących słów na temat Władimira Putina. Co powiedział o przywódcy Rosji?

Aleksander Kwaśniewski wypowiedział się na temat Władimira Putina. Były prezydent Polski wyjawił obawy, które mają toczyć umysł przywódcy Rosji. Czy ma rację?

Aleksander Kwaśniewski po raz pierwszy pojawił się u swojej córki Oli na Instagramowym live’a na początku kwietnia, w pierwszych dniach rosyjskiej agresji na Ukrainę. Wówczas prezydent odpowiadał na liczne pytania zaniepokojonych Polaków. Ponieważ wówczas zainteresowanie było ogromne, Ola Kwaśniewska postanowiła zaprosić ojca ponownie.

Kwaśniewska nazwała serię Q&A „Co powie tata”. W trakcie rozmowy prezydent odniósł się do kwestii związanych z wojną. W pewnym momencie Kwaśniewski postanowił dokonać analizy przemówienia Putina i na tej bazie zdradził, czego może się bać prezydent Rosji. W pierwszej kwestii poruszył sprawę zakamuflowanej mobilizacji, której Putin ma nie chcieć, gdyż obawia się, że gdyby na Ukrainę wyjechali profesjonalni wojskowi z Moskwy czy Petersburga to odpowiedź Zachodu mogłaby być naprawdę mocna. W tej chwili większość walczących do młodzi żołnierze z Syberii i prowincjonalnej Rosji.

To jednak nie wszystko. Putin mówił w trakcie swojego przemówienia o rosyjskich poległych.

Poszedł sygnał do Rosjan, że jednak coś tu tracimy, że to nie jest takie wszystko bezbolesne, przemyślane i tak dalej - wyjawił Aleksander Kwaśniewski cytowany przez Pomponik.

Jak informował portal "Życie News": STANISŁAW KARPIEL-BUŁECKA Z ŻONĄ PRZEŻYLI NAPRAWDĘ TRUDNE CHWILE. WOKALISTA FUTURE FOLK Z BOLESNYM WYZNANIEM. PRZESZŁE WYDARZENIA BARDZO GO DOTKNĘŁY

Przypomnij sobie: WIELE LAT TEMU UDOWODNIŁA, ŻE NIE SŁYSZĄC MOŻNA W ŻYCIU ZROBIĆ NIEMAL WSZYSTKO. WIEMY, JAK POTOCZYŁO SIĘ ŻYCIE IWONY CICHOSZ. MA DZIŚ DWÓJKĘ DZIECI

Portal "Życie News" pisał również: EWA WACHOWICZ PRZECHODZI WIELKIE ZMIANY W SWOIM ŻYCIU. CHOĆ JEJ CÓRKA WYFRUNĘŁA JUŻ Z GNIAZDA TO GWIAZDA POMAGA UKOCHANEJ MAMIE. CO SIĘ DZIEJE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TRUDNA SYTUACJA BRITNEY SPEARS. WOKALISTKA POINFORMOWAŁA O NIESAMOWITEJ STRACIE. FANI GWIAZDY WYSYŁAJĄ JEJ MNÓSTWO SERDECZNOŚCI I WYRAZÓW WSPÓŁCZUCIA