Jak informuje serwis Pomponik, Ewa Wachowicz właśnie mierzy się z wielkimi wyzwaniami w swoim życiu. Gwiazda telewizji niedawno pochowała ukochanego tatę. Jej ukochana córka się usamodzielniła i wyprowadziła z domu, a Wachowicz postanowiła zaopiekować się cierpiąca z powodu problemów z pamięcią mamą.

Okazuje się jednak, że z obowiązkami nie została całkiem sama. Otrzymuje pomoc nie tylko od starszego brata, ale również partnera, którego tożsamość wciąż utrzymuje w tajemnicy przed mediami.

Ewa Wachowicz opiekuje się chorą mamą. Gwiazda otrzymuje wiele pomocy ze strony najbliższych

Nie da się ukryć, że Ewa Wachowicz jest zdecydowanie kobieta sukcesu. Od lat prowadzi swój autorski program kulinarny w stacji Polsat, była tez jurorką ”Top Chef”, a także zarządza restauracją, posiada firmę producencką Promiss, wydaje od lat wiele książek kulinarnych, a jej hobby jest wspinaczka górska.

W życiu gwiazdy dużo się zmieniło – 2 lata temu pochowała ukochanego tatę, a studiująca budownictwo córka wyprowadziła się z domu, choć nie tak daleko i pomaga mamie w prowadzeniu restauracji. Jej miejsce w domu Wachowicz zajęła za to mama gwiazdy, która cierpi na szereg problemów zdrowotnych, w tym z pamięcią.

- Mówi: „Boże, jak ja się cieszę, ze ciebie mam i że się mną tak opiekujesz”. A ja jej mówię, że to przecież naturalne, jak mogłoby być inaczej? – przekonuje Ewa Wachowicz w rozmowie „Życiem na gorąco”.

Na szczęście może liczyć na pomoc rodziny, w tym córki, starszego o 6 lat brata i partnera, o którym nie chce mówić wiele w mediach.

Ewa Wachowicz/YouTube @Kobieta w Krakowie

Jak informował portal "Życie News": CORAZ MNIEJ PIENIĘDZY W PORTFELACH POLAKÓW. EKSPERCI ALARMUJĄ O TYM, ŻE DZIŚ WZROST CEN JEST SZYBSZY OD INFLACJI. LATEM PRZEŻYJEMY NAJWIĘKSZE PODWYŻKI

Przypomnij sobie: NOWY POMYSŁ NA ŻYCIE JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. WIELE OSÓB MOŻE BYĆ ZASKOCZONYCH PLANAMI SZEFA PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI. TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Portal "Życie News" pisał również: NAJNOWSZY PROJEKT RZĄDU WYWOŁUJE MIESZANE REAKCJE POLAKÓW. CHODZI O EMERYTURY OBYWATELI. PARTIA RZĄDZĄCA MA ZAMIAR PRZEŚWIETLIĆ KONTA MILIONÓW OSÓB

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZASKAKUJĄCE SŁOWA EWY DRZYZGI O WSPÓŁPRACY Z AGNIESZKĄ WOŹNIAK-STARAK. DZIENNIKARKA NIE UKRYWA, ŻE NIE ZAWSZE JEST RÓŻOWO. CZY ZDECYDOWANIE SIĘ RÓŻNIĄ