Jolanta Koroniewska i Maciej Dowbor to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych par w polskim show – biznesie. Jak się okazuje, w ich życiu szykują się niebawem spore zmiany. Małżeństwo zadecydowało bowiem, że przeprowadzą się do nowego apartamentu w centrum Warszawy!

Ogromne zmiany w życiu pary!

Jak podaje portal Pomponik, para jakiś czas temu wyjawiła, że ich marzeniem jest pobudowanie domu, jednak na ten moment zdecydowali się na duży apartament w stolicy. Według wstępnych planów, do nowego gniazdka mają się przenieść tuż po wakacjach. Obecnie trwa remont i wykańczanie mieszkania.

Ostatnio Maciej Dowbor wyjawił, że to właśnie jego żona czuwa nad przebiegiem remontu i urządzeniem mieszkania, bowiem dla Joanny Koroniewskiej niezwykle ważną rolę odgrywa estetyka. Prezenter wyznał, że czasem jego żona ma dość szalone pomysły, ale on zgadza się na wszystko dla jej dobra!

Prezenter wyznał prawdę!

- W nowym miejscu znajdzie się studio do naszych domówek, biuro, salon, kuchnia, sypialnia. Dzieci dostaną piękne pokoje. Do tego garderoba. Joasia będzie miała wszystko, a ja nic. Nawet garażu, w którym planowałem trzymać narzędzia i rowery. Ale to wszystko dla żony. Poświęciłem się dla niej. I mimo wszystko bardzo mi się tam podoba – wyznał Maciej Dowbor podczas jednego z wywiadów.

Fan już nie mogą się doczekać pierwszych zdjęć z nowego gniazdka pary! Ciekawe na jakie aranżacje postawiła Joanna Koroniewska.