Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela to jeden z najgorętszych medialnych tematów ostatnich dni. Para poinformowała o swojej decyzji w marcu tego roku i nie da się ukryć, że dla wielu fanów był to ogromny szok!

Głośna sprawa rozstania

W sieci nie brakowało plotek o rzekomym romansie Kasi Cichopek, który to miał być powodem rozstania. Co więcej, plotki te nie wprost potwierdził Marcin Hakiel, kiedy to w jednym wywiadów wyznał, że jego żona prosiła go o nieco więcej wolności w związku, a niedługo potem okazało się, że „ta wolność ma imię”.

Jak podaje portal Pudelek, niedawno Marcin Hakiel udzielił wywiadu dla portalu Plejada. Podczas rozmowy tancerz wyznał, że obecnie ma ogromne powodzenie i nieustannie dostaje wiele propozycji matrymonialnych.

Marcin Hakiel nie narzeka na propozycje matrymonialne, ale jeszcze nie jest gotów na nowy związek

- Gdzieś tam u mnie jest przestrzeń pusta w tej sferze. Dostaję ostatnio wiele wiadomości z propozycjami matrymonialnymi. Nie nadążam z odpisywaniem – powiedział Marcin Hakiel podczas rozmowy.

Tancerz wyznał także, że obecnie nie szuka nowej miłości, ale jeśli faktycznie na jego drodze pojawi się ktoś, a on będzie już gotów, aby stworzyć nową relację, to możliwe, że skorzysta z takiej okazji i ułoży sobie życie na nowo.