Nie da się ukryć, że sprawa rzekomego romansu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego spowodowała, że popularność obojga natychmiast wzrosła. Oboje od dłuższego czasu nie znikają z pierwszych stron tabloidów!

Czy plan odniósł zamierzony skutek?

Jak podaje portal Pomponik, z takiej okazji korzysta Telewizja Polska, aby podbić statystyki oglądalności. Jak wiadomo, Cichopek i Kurzajewski wspólnie prowadzą program „Pytanie na śniadanie”. Teraz para zagościła także na TikToku Telewizji Polskiej.

Filmik, który został nagrany przez aktorkę i znanego prezentera miał nakłonić widzów do oddania głosu na Krystiana Ochmana, który zakwalifikował się do finału Eurowizji. Okazuje się jednak, że większość internautów skupiła się na tym, aby skomentować doniesienia na temat romansu pary, niż na głosowaniu na naszego przedstawiciela.

Internauci byli mocno podzieleni w osądach na temat pary

Znalazły się także osoby, które postanowiły nieco bronić Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Nie brakowało głosów wsparcia!

- Fajna para a życie prywatne ich mnie nie interesuje to ich prywatna sprawa;

- Wieść niesie, że wszystko razem robią.. ich życie ich sprawa niech każdy patrzy na swe życie – pisali niektórzy z internautów.