Nie ma chyba osoby, która nie słyszała o głośnym rozstaniu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Małżeństwo, które uchodziło za jedno z najbardziej przykładnych w polskim show – biznesie, rozpadło się po wielu latach.

Nikt z fanów nie spodziewał się takiego obrotu spraw!

Dookoła rozstania aktorki i tancerza narosło wiele plotek. Już jakiś czas temu głos na temat całej sprawy zabrał sam Marcin Hakiel. Tancerz zaznaczył, że jego żona poprosiła go o nieco więcej wolności. Nie był jednak świadomy, że „ta wolność ma imię”.

Nieustannie narastały zatem spekulacje, że Katarzyna Cichopek postanowiła związać się ze swoim kolegą z pracy – Maciejem Kurzajewskim. Do tej pory aktorka nie potwierdziła, ani też nie zdementowała tych plotek. Warto jednak dodać, że przez pewien czas gwiazda nie pojawiała się na planie „Pytania na śniadanie”, jednak od kilku dni wróciła do pracy.

Kasia Cichopek po raz pierwszy zabrała głos

Jak podaje portal Pomponik, ostatnio na profilu Kasi Cichopek na Instagramie pojawił się wymowny wpis. Gwiazda po raz pierwszy od początku całego medialnego zamieszania wyznała, że źle to wszystko znosi. We wpisie nie zabrakło jednak pozytywnego akcentu.

- Choć ostatnio jest mi ciężko, to nie przestanę się uśmiechać do Was i do życia. Robię swoje, dla dzieci, siebie i dla Was. Prawo do szczęścia – napisała Cichopek.