Małgorzata Rozenek – Majdan to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych celebrytek w naszym kraju. Kobieta prowadziła wiele programów rozrywkowych, a dodatkowo nieustannie udziela się w mediach społecznościowych.

Czy Małgosia Rozenek - Majdan sprawdzi się w programie śniadaniowym?

Na Instagramie Rozenek – Majdan niemal codziennie pojawiają się nowe zdjęcia, w których gwiazda pokazuje jak wygląda jej codzienność. Jednak jakiś czas temu gwiazda wyznała, że chciałaby pracować np. w programie „Dzień Dobry TVN”.

Jak informuje portal Pomponik, ostatnio głos na temat tej wypowiedzi Małgosi Rozenek – Majdan zabrał sam Andrzej Sołtysik. Podczas rozmowy z portalem Jastrząb Post, prezenter wyznał, że jego zdaniem znana gwiazda świetnie sprawdziłaby się jako prowadząca znaną śniadaniówkę. Wyznał jednak, że nie wie czy telewizja jest celebrytce jeszcze potrzebna do pełni szczęścia.

Słowa znanego dziennikarza mogą zaskoczyć fanów

- Ja się nie dziwię, że ona chce. To jest bardzo dobre miejsce, bardzo wysoko, bardzo dobrze widać Warszawę, bardzo dobrze się stamtąd patrzy na świat i świetna jest redakcja. Jest to program, który może dodawać skrzydeł, ale nie wiem, czy Małgosia potrzebuje jeszcze skrzydeł? Przecież posiada – zaznaczył Andrzej Sołtysik.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy chętnie obejrzelibyście program śniadaniowy prowadzony przez Małgosię Rozenek – Majdan?