Jak przypomina portal "Pomponik", Małgorzata Roznek-Majdan i Radek Majdan są jedną z najbardziej lubianych i znanych par polskiego show biznesu. Oboje doskonale wiedzą, jak utrzymać zainteresowanie fanów. Chętnie dzielą się nie tylko swoim zawodowym, ale także i prywatnym życiem. Ostatnio "perfekcyjna pani domu" zdradziła, co sądzi na temat byłych partnerek swojego męża. Podzieliła się też planami na najbliższy czas. Poznajcie szczegóły!

Małgorzata Rozenek o byłych swojego męża

Małgorzata Roznek-Majdan udzieliła szczerego wywiadu portalowi "Pomponik". Zapytana o byłe partnerki Radka Majdana przyznała, że "naiwnością byłoby nie mieć świadomości, nazwijmy to "ogromnego doświadczenia mojego męża" w strefie damsko-męskiej".

Dodała, że byli już dojrzali, kiedy zaczęli budować związek, więc każde z nich miało jakąś przeszłość. Żona Majdana podkreśliła, że nie jest tajemnicą fakt, że jej ukochany był kobieciarzem. Kobiety lgnęły do niego, a on do nich. "No i tyle" - dodała na koniec Małgorzata Roznek-Majdan.

Małgorzata Roznek-Majdan przyznała, że spotkali się z Radosławem Majdanem w odpowiednim czasie i miejscu, a to przełożyło się na to, że ich relacja układa się dobrze. Przyznała, że nigdy nie porównuje się do byłych wybranek męża, bo jest zbyt mocno skoncentrowana na sobie. Zaznaczyła, że to jedna z rzeczy, jakich ludzie w niej nie lubią.

Prezent urodzinowy

Małgorzata Roznek-Majdan zdradziła również "Pomponikowi", jaki prezent przygotowała na 50. urodziny Radosława Majdana. Okazuje się, że będą świętowali je już w samolocie do Miami, gdzie lecą na wyścigi Formuły 1.

"Perfekcyjna pani domu" zdradziła, że w ramach prezentu zdecydowała się na lot klasą VIP, a nie ekonomiczną. Cały wywiad z Małgorzatą Roznek-Majdan znajdziecie tutaj.

Zaskoczyła was opinia Małgorzaty Rozenek-Majdan o byłych partnerkach męża?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek może stracić wszystko, na co pracowała przez lata. Czy zamieszanie wokół niej doprowadzi ją do upadku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zwolennicy PRL-u spotkali się w jednym z polskich miast. Domagali się powrotu do poprzedniego systemu

O tym się mówi: Rosyjskie obozy filtracyjne do złudzenia przypominają te koncentracyjne. Doniesienia mrożą krew w żyłach