Jak przypomina portal "Tele show", Katarzyna Cichopek od dwóch dekad była ulubienicą widzów. Urzekała uśmiechem i optymizmem. Jednak ostatnie wydarzenia z jej udziałem, mocno nadszarpnęły jej wizerunek. Czy aktorka znana z "M jak miłość", straci to, na co pracowała?

Ulubienica widzów

Katarzyna Cichopek zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów rolą Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość", w którą wciela się od 22 lat. Jej wielbiciele mogli obserwować, jak pomiędzy nią a Marcinem Hakielem rodzi się uczucie. Para zaręczyła się, wzięła ślub i doczekała dwójki dzieci. Do niedawna uchodzili za zgrany dueat, choć sami przyznawali, że wspólne życie nie zawsze jest łatwe.

Wszystko zmieniło się kilka tygodni temu. Obraz pary idealnej zmieniło oświadczenie, że po 17. latach wspólnego życia Cichopek i Hakiel zdecydowali się rozstać. Zapewniali, że nie będą komentować swojej decyzji. Pierwszy wyłamał się z tego Hakiel, który w wywiadzie udzielonym Aleksandrze Kwaśniewskiej zasugerował, że przyczyną rozpadu jego małżeństwa była zdrada.

Wyznanie tancerza tylko podsyciło pojawiające się od jakiegoś czasu plotki, że Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego łączy coś więcej niż tylko wspólna praca. Oliwy do ognia dolały nagrania prywatnych rozmów prowadzących "Ptanie na śniadanie", które ktoś rozesłał do mediów oraz byłego partnera aktorki.

Fani odwracają się od Katarzyny Cichopek

Po wywiadzie, jakiego udzielił Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek musiała się zmierzyć z poważną falą krytyki. Gwiazda nie chcąc czytać niepochlebnych opinii zdecydowała się nawet na wyłączenie możliwości komentowania jej zdjęć w mediach społecznościowych. To jednak nie powstrzymało fali hejtu.

Internauci zarzucają Katarzynie Cichopek, że jest hipokrytką, która jeszcze niedawno mówiła, że należy do osób, które wolą coś naprawić, niż wyrzucać. Zarzucono jej nie stosowanie się do własnych rad. Rozpad małżeństwa sprawił, że jej wizerunek przestał być krystaliczny, a to może skończyć się utratą wszystkiego, na co pracowała przez ostatnie 20 lat.

Myślicie, że rozwód może pogrążyć Katarzynę Cichopek?

To też może cię zainteresować: Anna Lewandowska opublikowała filmik ze spaceru z córkami. Widać przez moment buzię jednej z nich. Jest śliczna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Polka słyszała słowa samego Boga. Poznała wizję i przyczynę zesłania na świat kary

O tym się mówi: Aleksansdr Łukaszenka szczerze o "operacji specjalnej" Rosji. "Czuję, że ta operacja się przeciągnęła"