Według informacji przekazanych przez portal Super Express, dziś w partii Prawo i Sprawiedliwość będą miały miejsce niezwykle ważne wydarzenia. Już po południu odbędzie się zebranie kierownictwa PiS, a wieczorem posiedzenie klubu, podczas którego prezes partii przedstawi plany na kolejne miesiące.

Duże wyzwanie dla Jarosława Kaczyńskiego już dzisiaj wieczorem. Jak tym razem poradzi sobie znany polityk

- Biorąc pod uwagę ostatnie spięcia w Zjednoczonej Prawicy, spodziewam się mocnego wystąpienia prezesa. Na pewno będzie nas mobilizował i podkreślał konieczność jedności w koalicji – wyznał jeden z polityków podczas rozmowy z Polską Agencją Prasową.

Co więcej, polityk zaznaczył, że takie wystąpienie jest konieczne, szczególnie ze względu na zbliżające się wielkimi krokami, przyszłoroczne wybory.

Warto także przypomnieć, że niedawno sam wicemarszałek Sejmu, Ryszard Terlecki, zaznaczał, że niebawem w partii Prawo i Sprawiedliwość mają zostać podjęte decyzje, które spowodują zmiany w funkcjonowaniu struktur partii.

Jakie decyzje zapadną podczas dzisiejszego spotkania partii? Tego dowiemy się prawdopodobnie w najbliższych dniach

Nieuniknione, że właśnie w czasie posiedzenia klubu PiS omówione zostanie między innymi dalsze przewodnictwo Adama Glapińskiego w NBP, czy też zmiany w kadrach, które należy przeprowadzić w najbliższym czasie.

Jakie dokładnie będą owoce pracy członków Prawa i Sprawiedliwości podczas zbliżającego się posiedzenia? Tego pewnie dowiemy się już niebawem.

O TYM SIĘ MÓWI: WŁADIMIR PUTIN W PRZEMÓWIENIU ZACHOWAŁ POZORNĄ OSTROŻNOŚĆ FAKTY DOTYCZĄCE MOBILIZACJI ROSJI I TAK WYSZŁY NA JAW

PRZYPOMNIJ SOBIE: KUBA WOJEWÓDZKI MA STANĄĆ PRZED SĄDEM ZA CZYNY SPRZED ROKU. CZY CELEBRYTA ODPOWIE ZA SPOWODOWANIE NIEBEZPIECZEŃSTWA

PORTAL "ŻYCIE NEWS" PISAŁ TAKŻE O: ROSYJSKI AMBASADOR OBRZUCONY CZERWONYM PŁYNEM PODCZAS DEMONSTRACJI W WARSZAWIE. RZECZNICZKA ROSYJSKA SKOMENTOWAŁA

W UBIEGŁYM TYGODNIU: ZŁA WIADOMOŚĆ DLA POLAKÓW. CENY ZA ENERGIĘ NADAL BĘDĄ ROSŁY. NIEZNANY JEST TERMIN ZATRZYMANIA TEJ SYTUACJI