Jak podaje portal "Super Express", Jarosław Kaczyński jest jednym z tych polityków, który w sondażach nie cieszy się szczególnym zaufaniem ze strony Polaków. Nic dziwnego, że przy tak dużym gronie przeciwników, co jakiś czas pojawiają się głosy, że prezes PiS powinien udać się już na emeryturę. Czy Jarosław Kaczyński planuje zostawić politykę? Prawdę na ten temat zdradził jego brat cioteczny.

Jarosław Kaczyński przejdzie na emeryturę?

Emerytura Jarosława Kaczyńskiego nie jest tylko tematem poruszanym przez jego oponentów politycznych, ale także przez niego samego. Prezes PiS w grudniu 2020 roku przyznał, że planuje przejść na emeruturę w 2025 roku, wraz z upływem jego kadencji na stanowisk prezesa partii.

Okazuje się jednak, że ta zapowiedź może być już nieaktualna. W rozmowie z "Super Expressem", brat cioteczny prezesa Kaczyńskiego stwierdził, że "nigdy nic nie wiadomo". Dodał, że pomimo upływających lat, Jarosław Kaczyński wciąż ma sporo energii i wciąż pracuje od świtu do zmierzchu.

Jan Maria Tomaszewski/YouTube @Anh Tran
Jan Maria Tomaszewski/YouTube @Anh Tran
Jan Maria Tomaszewski/YouTube @Anh Tran

"Jarek będzie rządził jeszcze długo" - dodał Jan Maria Tomaszewski.

Tak wygląda dzień Kaczyńskiego

Jeden z polityków PiS w rozmowie z tabloidem zdradził, że prezes budzi się około godziny 8 i zaraz po śniadaniu wyrusza do Kancelarii Premiera, gdzie pracuje często do późnych godzin nocnych. Często zdarza mu się ponoć zabierać pracę do domu.

Wyjątek stanowi poniedziałek, kiedy prezes pojawia się na Nowogrodzkiej, w siedzibie partii. Wówczas poświęca całą swoją uwagę na sprawy swojego ugrupowania.

Jarosław Kaczyński. Źródło: youtube.com
Jarosław Kaczyński. Źródło: youtube.com
Jarosław Kaczyński. Źródło: youtube.com

Myślicie, że Jarosław Kaczyński nie zdecyduje się przejść w najbliższych latach na emeryturę?

To też może cię zainteresować: Wielkanocne życzenia premiera Mateusza Morawieckiego kosztowały majątek. Kto za to zapłacił

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Na nagrobku Pawła Królikowskiego pojawiła się tajemnicza wiadomość. Jej treść wywołała oburzenie

O tym się mówi: Pałac Buckingham wydał specjalne oświadczenie. Królowa Elżbieta II po raz trzeci w historii nie dopełni tego obowiązku. O co chodzi