Jak podaje portal "Super Express", nieznany sprawca (lub sprawcy) pozostawił na grobie Pawła Królikowskiego wiadomość. Zmarły w 2020 roku aktor spoczął na warszawskich Powązkach Wojskowych. To nie jedyny grób, jaki potraktowano w taki sposób. O co chodzi?

Grób Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku, po długiej i ciężkiej chorobie. Jego odejście było ciosem nie tylko dla jego najbliższych, ale także dla wielbicieli jego aktorskiego talentu. Jego ciało spoczęło na warszawskich Powązkach Wojskowych.

Nagrobek artysty został wykonany z białego kamienia, na którym znalazł się krzyż w zielonym odcieniu. Na płycie znalazły się słowa "Słońcem dla mnie jest Twój uśmiech", których autorem był sam Królikowski. Na jego grobie pojawiła się zaskakująca wiadomość.

Wiadomości na grobach zasłużonych Polaków

"Super Express" informuje, że na grobach zasłużonych Polaków pojawiły się kartki, których treść była dla wielu osób oburzająca. W wiadomości można było przeczytać, że katastrofa smoleńska, do której doszło 10 kwietnia 2010 roku była zbrodnią. Jako winnych wskazywano m.in. Donalda Tuska, byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego, Ewę Kopacz oraz Radosława Sikorskiego.

Kartki na grobach/YouTube @Niezapomniani
Kartki pozostawione na grobach/YouTube @Niezapomniani
Kartki pozostawione na grobach/YouTube @Niezapomniani

Kartki o tej treści znajdowały się nie tylko na grobie Pawła Królikowskiego, ale także Emila Karewicza, Aliny Janowskiej, Ireny Szewińskiej, dr Wojciecha Lubińskiego oraz na pod pomnikiem upamiętniającym ofiary katastrofy smoleńskiej na Powązkach.

Na kartkach była mowa o zaplanowanej zbrodni, której do tej pory nie rozliczono, dodając, że "męczennicy zza grobów wołają o prawdę i karę". Treść wszystkich pozostawionych na grobach wiadomości znajdziecie na nagraniu poniżej.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Taki dźwięk wydaje człowiek, kiedy odchodzi. Co jeszcze zwiastuje zbliżający się koniec życia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dorota Wellmn zdradziła, jak wygląda jej współpraca z Marcinem Prokopem. "Po nim można się spodziewać wszystkiego"

O tym się mówi: Media obiegła zaskakująca informacja na temat czereśni kosztujących krocie. Czy zapłacimy 260 zł za kilogram