Kuba Wojewódzki jest celebrytą i dziennikarzem, którego nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać. z racji tego, że jest to osoba niezwykle pewna siebie i kreująca się w przestrzeni publicznej na bezczelnego i pyskatego inteligenta z wianuszkiem kobiet wokół siebie.

Czym Kuba Wojewódzki nagrabił sobie swym Ferrari?

Spora grupa ludzi może czuć niechęć do jego zachowania i ostentacyjnego chwalenia się kosztownymi elementami luksusowego życia.

Jak wielu pamięta, rok temu w mediach społecznościowych zrobiło się głośno na temat znacznego przekroczenia prędkości, jakiego Kuba Wojewódzki dopuścił się podróżując swoim luksusowym Ferrari po obszarze, w którym obowiązywało ograniczenie prędkości maksymalnie do 110 km na godzinę.

Według opublikowanego przez Stowarzyszenie Miasto Jest Nasze dokumentu, Kuba Wojewódzki poruszając się trasą S79 w kierunku Drogi S2 przekroczył prędkość o 140 km na godzinę jadąc 250 km na godzinę przy ograniczeniu prędkości do 110 kilometrów na godzinę. Jest to czyn opisany w artykule 92A kodeksu wykroczeń.

Zgłoszone przed rokiem na policję zachowanie Kuby Wojewódzkiego, który chwalił się tym na swoim instagramowym profilu, znajdzie swój finał na sali sądowej Sądu Rejonowego w Warszawie.

O tym się mówi: Ewa Drzyzga zaskoczyła Beatę Kozidrak nieuchronnym pytaniem. O czym wspomniały w “Dzień Dobry TVN”

Zerknij: Księżna Kate wystosowała ofertę pracy. Żona księcia Williama poszukuje nowej asystentki. Kandydatka musi spełniać zaskakujący warunek. O co chodzi