Aż trudno uwierzyć, w to, że to już 2 lata od kiedy nie żyje bardzo bliski przyjaciel Michała Wiśniewskiego, który za pośrednictwem mediów społecznościowych opisał w emocjonalnym filmie historię przyjaciela, jego chorobę i te trudne chwile, które okazały się dla młodego mężczyzny ostatnie.

Michał Wiśniewski pogrążony w żałobie

Teraz Super Express donosi, że na profilu Michała Wiśniewskiego pojawiła się bardzo smutna informacja, raczej wpis świadczący o tym, że najgorsze spotkało kolejnego z jego przyjaciół. Jak się okazuje, Michał Wiśniewski przyjaźnił się z Agatą i Robertem Konieczny, którym przekazał niezwykłe wyróżnienie w trakcie koncertu zorganizowanego w celu uczczenia Dwudziestolecia pracy zespołu, które miało miejsce w 2016 roku w Katowicach.

Widujemy się bardzo rzadko. Bardzo, bardzo rzadko, ale zawsze mogę na nich liczyć. I dlatego mam dla was specjalny prezent. [...] To jest nieprawdopodobne, ale oni przyjeżdżają zawsze na koncerty z Nowego Jorku. [...] Na tej płycie dla was napisałem coś, co jest dla mnie absolutnie flagowe. "Piękna jest przyjaźń, która nie boli". I nigdy mnie ta przyjaźń do tej pory nie zabolała. Oby nam tak zostało - powiedział wówczas wzruszony artysta.

Piosenkarz powiedział wówczas piękne rzeczy na temat przyjaźni i jej znaczenia w jego życiu. Para otrzymała od Michała Wiśniewskiego płytę z bardzo osobistą sentencją, która zapadła pamięci wielu osobom.

Chociaż z treści posta Michała Wiśniewskiego nie wiadomo, kogo konkretnie ma na myśli, pisząc o krwawiącym sercu, jednak w komentarzach można dostrzec już więcej informacji, dlatego też poza wyrazami współczucia przekazywanymi Michałowi, przeczytać je mogła również Agata Konieczny, co jednoznacznie wskazuje na śmierć Roberta. Media jak dotąd nie podały przyczyny śmierci celebryty.

O tym się mówi: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w romantycznym pocałunku. Tego właśnie brakowało fanom

Zerknij: "Twarze ludzkości". Polacy i Ukraińcy wspólnie niosą pomoc Ukrainie. Wywiad z wolontariuszami Larysą Klejman i Romanem Zhuk