Jak podaje portal "Super Express", Hanna Gucwińska opóściła już szpital, do którego trafiła z powodu Covid-19. Jej stan nie pozwolił wziąć jej udziału w ostatnim pożegnaniu ukochanego męża. W otoczeniu bliskich wdowa po Antonim Gucwińskim dochodzi do pełni sił.

Hanna Gucwińska jest już w domu

Stan Hanny Gucwińskiej poprawił się na tyle, że kobieta mogła wrócić już do domu. Do szpitala trafiła z powodu Covid-19, kilka dni po tym, jak jej mąż Antonii Gucwiński zmarł z powodu zakażenia koronawirusem. Wieloletni dyrektor wrocławskiego ZOO zmarł 8 grudnia 2021 roku. Stan Hanny Gucwińskiej był na tyle ciężki, że konieczne było podłączenie jej do aparatury tlenowej.

Hanna i Antoni Gucwińscy/YouTube @Plotki Rozrywka
Hanna i Antoni Gucwińscy/YouTube @Plotki Rozrywka
Hanna i Antoni Gucwińscy/YouTube @Plotki Rozrywka

93-letnia Gucwińska nie wzięła udziału w uroczystościach pogrzebowych męża, bo lekarze zabronili poruszać z nią tego tematu, aby nie narażać jej na niebezpieczny w jej stanie stres. Organizm prowadzącej program "Z kamerą wśród zwierząt" okazał się bardzo silny i Hanna Gucwińska poradziła sobie z infekcją.

Także po wyjściu z wrocławskiej placówki Hanna Gucwińska nie mogła odwiedzić grobu męża. Jej bliscy obawiają się, że wciąż jest zbyt słaba i narażona na infekcje, które w jej wieku są szalenie niebezpieczne. Gucwińska będzie musiała na ten moment poczekać, aż pogoda i zagrożenie epidemiczne przynajmniej trochę osłabnie.

Hanna i Antoni Gucwińscy/YouTube @🅿🅻🅾🆃🅺🅸247!
Hanna i Antoni Gucwińscy/YouTube @🅿🅻🅾🆃🅺🅸247!
Hanna i Antoni Gucwińscy/YouTube @🅿🅻🅾🆃🅺🅸247!

Choć ukochango męża nie ma już na tym świecie, Hanna Gucwińska nie wracała do pustego domu. W domu na Biskupinie czekały na nią ukochanego czworonogi: dwa koty, tyle samo psów, a także żółw i dwie kury.

Hannie Gucwińskiej życzymy szybkiego powrotu do pełni sił.

To też może cię zainteresować: Pogoda mocno daje się nam we znaki. Polacy muszą przygotować się na niebezpieczne zjawisko. O co dokładnie chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: "Królowe życia" wywołują wiele emocji. Chodzi nie tylko o zmiany w nowym sezonie. Mocno oberwało się Dagmarze Kaźmierskiej

O tym się mówi: Rząd planuje zmiany w kodeksie pracy. Do wykorzystania będzie nowy rodzaj urlopu

Z życia gwiazd: Kamil Stoch szczerze o planach na zakończenie kariery sportowej. Co zadeklarował