Każdy fan skoków narciarskich bardzo dobrze wie, że to już piąty raz, gdy Kamil Stoch wziął udział w największym wydarzeniu sportowym.

Co zamierza w przyszłości porabiać Kamil Stoch? Czy porzuci karierę?

Jak pamiętamy, liderował on polskiej kadrze, jednak niestety opuści Pekin z pustymi rękami. Mistrz olimpijski, który trzykrotnie stawał na podium, z pewnością czuje sporą dozę niedosytu, gdyż dwa razy prawie osiągnął miejsce na podium.

Choć nie udało mu się to, a on był o pół kroku od wielkiego sukcesu, należy z całą stanowczością stwierdzić, że stał się legendą polskich skoków narciarskich. Ten niespełna 35-letni skoczek sześciokrotnie umiejscowił się w pierwszej szóstce podczas igrzysk, co napawa dumą jego kibiców.

W mediach zaczęły się spekulacje, jakoby Kamil Stoch chciał rozważać zakończenie kariery. Na szczęście skoczek poinformował, że na razie nie planuje podjąć takich kroków.

To naprawdę świetna wiadomość dla jego fanów i kibiców, gdyż są bardzo dumni ze swojego wielokrotnego mistrza i zwycięzcy. Kamil Stoch, zabierając głos w sprawie swoich planów na przyszłość nie sprecyzował konkretnie szczegółów - Nie chcę mówić nie, nie chcę mówić tak. Co będzie za cztery lata? Nie wiem. Skupiam się na tym, co jest tu i teraz. Nie chcę stawiać żadnych granic - wyjawił skoczek uspokajając nieco swoich wiernych kibiców.

O tym się mówi: IMGW wysłało pilne ostrzeżenia dla mieszkańców Polski. Miliony ludzi otrzymały alert RCB

Zerknij tutaj: Irena Kamińska-Radomska szczerze powiedziała, co myśli na temat stylu Agaty Kornhauser-Dudy. Pierwsza dama nie będzie z tych słów zadowolona