W mediach pojawiła się informacja na temat alertu, jaki został wysłany przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa na polecenie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Pilne ostrzeżenie o nadchodzących niebezpiecznych warunkach pogodowych

Alert Rządowego Centrum Bezpieczeństwa dostały dzisiaj miliony Polaków. SMS z ostrzeżeniem o zbliżających się bardzo silnych i porywistych podmuchach wiatru wysłano do Polaków na terenie całego kraju.

Jest to bardzo ważna informacja, gdyż w szesnastu województwach mają panować do czwartkowego wieczoru bardzo trudne warunki atmosferyczne, które wiązać się będą z porywistym wiatrem, intensywnymi opadami deszczu i deszczu ze śniegiem, a Bałtyk ma być tej nocy obarczony potężnym sztormem.

Niszczycielskie siły opanują teren całej Polski, co wymaga zachowania szczególnej ostrożności, a także zabezpieczenia mienia i wszelkich zwierząt w gospodarstwach domowych. Nie zaleca się tej nocy opuszczać domostwa.

O tym się mówi: Z życia wzięte. Kobieta poszła do second-handu. Znalazła tam niezwykły plecak. W nim była wielka niespodzianka

Zerknij tutaj: Michał Szpak zaskoczył wszystkich niespodziewaną metamorfozą. W takiej fryzurze aż trudno go rozpoznać

Nie przegap tego: Irena Kamińska-Radomska szczerze powiedziała, co myśli na temat stylu Agaty Kornhauser-Dudy. Pierwsza dama nie będzie z tych słów zadowolona