Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Michał Szpak jest jednym z najbardziej charakterystycznych artystów na polskiej scenie muzycznej. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów jego wizerunku są długie włosy. Jakież było zdumienie wszystkich, kiedy zobaczyli Szpaka na gali Bestsellery Empiku 2021. W takiej odsłonie go jeszcze nie widzieliśmy!

Michał Szpak na scenie

Michał Szpak wypłynął na szerokie wody polskiego show biznesu dzięki udziałowi w programie "X factor". Na swoim koncie ma wiele sukcesów, w tym między innymi reprezentowanie naszego kraju na koncercie Eurowizji, czy nagrodę Super Premiery na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu.

Michał Szpak jest nie tylko obdarzonym ogromnym talentem, ale udało mu się wypracować bardzo charakterystyczny wizerunek. Nie unika makijażu, czy butów na wysokim obcasie. Do tego dochodzą długie włosy. Nie wszystkim taki wizerunek odpowiada, ale Michał wcale się tym nie zraża. Czuje się dobrze ze sobą i nie zamierza się na siłę zmieniać.

Michał Szpak w nowej odsłonie

We wtorek 15 lutego Michał Szpak wspólnie z Gabi Drzewiecką poprowadził galę Bestsellery Empiku 2021. Osoby, które spodziewały się, że artysta przygotuje na ten wieczór coś wyjątkowego, nie zawiodły się. Michał założył czarną kurtkę ozdobionym rysunkiem imitującym graffiti. Do tego założył siateczkową spódnicę.

Michał Szpak i Gabi Drzewiecka/YouTube @Empik
Michał Szpak i Gabi Drzewiecka/YouTube @Empik
Michał Szpak i Gabi Drzewiecka/YouTube @Empik

Jednak to nie jego garderoba, ale fryzura przykuwała uwagę wszystkich. Michał szpak zaprezentował się w krótkich włosach. Oczywiście nie obciął ich, ale zdecydował się upiąć je w małe koczki, układające się w coś na kształt irokeza.

Jak podoba się wam Michał Szpak w takiej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Mocne słowa Piotra Żyły: "to są durne zawody". Skoczek zapowiada koniec swojej przygody

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Premier Mateusz Morawiecki ogłosił alert pierwszego stopnia. Zaczął obowiązywać o północy. Z jakiego powodu został wprowadzony

O tym się mówi: Natrafisz na te znaki koło swojego domu, miej się na baczności. Twój dom może paść łupem złodziei