Wiele osób, które chadzają na zakupy do sklepu z używaną odzieżą, wielokrotnie przekonało się, jak niesamowite przedmioty można znaleźć w kieszeniach ubrań, portfelach i plecakach, które można tam kupić na wagę lub po znacznie niższej cenie.

Markowe rzeczy za grosze? To możliwe!

@retro.marche

♬ original sound - FatherDnB

Mnóstwo ludzi uczęszczających w takie miejsca nauczyło się już, że umiejętne wynajdowanie rzeczy w second-handzie może owocować znalezieniem bardzo wyjątkowej rzeczy, czegoś markowego za grosze lub niepowtarzalnego ciucha, którego nie kupi się w zwykłej sieciówce.

@retro.marche

♬ original sound - A taste of Mamacita

Przekonała się o tym tiktokerka prowadząca profil o nazwie Retro.Marche, która w krótkim filmiku zaprezentowała różne przedmioty, znajdowane w kieszeniach i plecakach kupionych w tak zwanym lumpeksie.

@retro.marche

♬ OBLIVION by HATSUNE MIKU - Ken

Okazuje się, że młoda kobieta odnalazła stary klucz z powieszoną do niego połową serduszka, jakiś dziwny japoński kwitek, a na końcu filmu pokazała prawdziwą perełkę w postaci portfela bardzo znanego i pożądanego projektanta, znalezionego w plecaku podobnej klasy.

Film na TikToku zyskał 61 tysięcy serduszek, 146 komentarzy i 43 udostępnienia. Najwyraźniej koneserki markowych przedmiotów dobrze znają wartość znaleziska! - Portfel Burberry w... plecaczku Burberry - opowiada w tle lektorka.

@retro.marche

♬ dźwięk oryginalny - Polskie rapy

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Premier Mateusz Morawiecki ogłosił alert pierwszego stopnia. Zaczął obowiązywać o północy. Z jakiego powodu został wprowadzony

Zerknij tutaj: Alec Baldwin stanie przed sądem. Wszystko przez wypadek na planie filmu "Rust". O co dokładnie chodzi

Nie przegap ważnych wieści: W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej w miłosnym uścisku. Internauci nie kryli oburzenia