Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o zaskakującym rozstaniu aktorskiej pary Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego, którzy poznali się na planie serialu "M jak miłość".

Straszny nietakt produkcji serialu?

Gdy zapali do siebie uczuciem, jak grany przez nich postaci Izy i Marcina, fani produkcji byli zachwyceni przepięknie wyglądającą parą.

Związek Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego uznany był za jeden z najbardziej interesujących w polskim show-biznesie. Być może dlatego tak ogromny szok wywołało wśród fanów serialu ich rozstanie.

Teraz media rozpisują się na temat skandalicznego zachowania osób, które prowadzą instagramowy profil serialu m jak miłość. Powodem bulwersacji jest zdjęcie z planu serialu przedstawiające miłosną scenę między Izą i Marcinem, które zostało opublikowane na Instagramie w dniu świętego Walentego.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Stephanie (@614momexplores)

Internauci nie kryli oburzenia i w komentarzach nie pozostawili suchej nitki na produkcji serialu "M jak miłość" - Duży nietakt.. zero empatii. Ten kto to wrzucił i to właśnie dzisiaj, 14 lutego nie popisał się . Ale reklama i kasa ważniejsze.. przynajmniej dla niektórych. Smutne../Czemu daliście dziś akurat parę, która się w rzeczywistości rozstała (...)

Fani serialu wyrazili także żal z powodu rozstania pary w życiu prywatnym w licznych komentarzach pod osławionym zdjęciem.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Zenek Martyniuk ma ogromne powody do dumy. Wnuczka króla disco polo jest naprawdę zdolną dziewczynką

Zerknij tutaj: Jarosław Kaczyński nie ma powodu do narzekania. O tak wysokim świadczeniu, jak pobiera prezes PiS większość seniorów może tylko pomarzyć

Nie przegap tego: Niepokojące słowa wicemarszałka Ryszarda Terleckiego. "Być może potrzebne będą jakieś nadzwyczajne środki"