Jak przypomina portal "Pomponik", program "Królowe życia" cieszy się ogromną popularnością. Jego największą gwiazdą jest niezaprzeczalnie Dagmara Kaźmierska. Jednak nie wszystkim przypadł do gustu ten format. O co chodzi?

Kontrowersyjny program

Program "Królowe Życia" budzi ogromne emocje. Jedni go uwielbiają, inni najchętniej zdjęliby go z anteny. Na początku bieżącego roku programem zainteresowała się Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, wszystko po akcji Jana Śpiewaka. Socjolog jest zdania, że na emisję programu nie powinna się decydować żadna stacja.

Zwrócił uwagę, że jedną z głównych gwiazd programu jest osoba, która ma na swoim koncie pobyt w więzieniu i "chwali się, że jej mąż zabił człowieka". Wspomnia również o tym, że syn Dagmary Kaźmierskiej chwali się problemami z agresją. "Stacja robi z tej pani niemalże Matkę Teresę i wmawia ludziom, jaka z niej filantropka! Gdzie my żyjemy?" - dodał Śpiewak.

Jan Śpiewak/YouTube @Imponderabilia
Jan Śpiewak/YouTube @Imponderabilia
Jan Śpiewak/YouTube @Imponderabilia

Zdaniem socjologa ogromnym problemem jest to, że nikt nie reaguje na tego rodzaju programy, w których gwiazdy robi się z kryminalistów, nałogowców i osoby uzależnione od operacji plastycznych. Jak zauważył, dopiero po jego rekcji jedna z posłanek Prawa i Sprawiedliwości zdecydowała się zwrócić do KRRiT. Oprócz niej, zrobiło to 291 osób.

Postępownie trwa.

Dagmara Kaźmierska zapowiada zmiany

Póki co, kolejny sezon "Królowych życia" wystartuje w TTV 24 lutego. Widzów czekają zmiany. Nie zobaczym już Arka Kocika oraz Damiana i Leona Antczaka-van Nispena. O wykluczeniu ich zdecydowano już w ubiegłym roku. W przypadku "Megakota" powodem miała być jego nadmierna ekscentryczność, w przypadku homoseksualnej pary zaś ich "nudność".

Widzowie nie będą narzekali jednak na brak emocji - te ma im zapewnić przede wszystkim Dagmara Kaźmierska, która zapowiada, że zamierza co nieco zmienić w swoim wyglądzie. Nie tylko chce zgubić kilka kilogramów, ale także "zrobić sobie twarz i może cycki".

Jak myślicie, będziemy mieli okazję zobaczyć, jak Dagmara Kaźmierska poddaje się operacji plastycznej?

To też może cię zainteresować: Kamil Stoch szczerze o planach na zakończenie kariery sportowej. Co zadeklarował

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Naukowcy zdradzają, o której godzinie i w jaki dzień tygodnia odchodzi z tego świata najwięcej osób

O tym się mówi: Tomasz Lis nie przebierał w słowach. "Ktoś musi wytłumaczyć madame Szydło". O co dokładnie chodzi