Nie jest żadną tajemnicą, że rodzina aktorska Królikowskich wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem opinii publicznej i wielbicieli.

Nie da się ukryć, że początkiem prawdziwego nawału artykułów o rodzinie Królikowskich były pierwsze wzmianki o ciężkiej chorobie Pawła Królikowskiego.

Janek Królikowski miał 30. urodziny. Zdjęcia umieszczone przez Małgorzatę zachwyciły fanów

Od tamtej pory media i tabloidy skrzętnie śledziły losy ciężko chorego aktora i jego całej rodziny. Istnienie mediów społecznościowych nieco ułatwiło sprawę najbardziej ciekawskim, którzy mogli zawsze zajrzeć na profile swoich idoli w celu wygrzewania potrzebnych dla siebie informacji.

Teraz gdy bracia Królikowscy stali się jeszcze bardziej popularni za sprawą artykułów na ich temat, Janek Królikowski zaczął budzić zainteresowanie opinii publicznej i mediów.

Teraz tabloidy zaczęły rozpisywać się na temat zdjęć, jakie Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała na mediach społecznościowych.

Aktorka postanowiła z okazji 30 urodzin młodszego syna opublikować archiwalne zdjęcie z czasów, gdy był jeszcze mały i skonfrontować je ze zdjęciem aktualnym. Fani zgodnie przyznali, że Jan jest bardzo podobny do ojca.

Fani w komentarzach nie mogli się nachwalić i przyznali, że Janek jest bardzo podobny do swojego zmarłego ojca Pawła Królikowskiego.

O tym się mówi: Sędzia Anna Maria Wesołowska ostro do prezydenta Andrzeja Dudy. O co chodzi

Zerknij też tutaj: Niepokojące doniesienia o Elżbiecie Dmoch. Sąsiedzi gwiazdy 2 plus 1 alarmują o jej poważnych problemach

Nie przegap tego: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"