Profesor odszedł w wieku 81 lat, a jego nekrolog pojawił się w prasie. Okazuje się, że Anna i Bronisław Komorowscy znali prof. Jerzego Osiatyńskiego dość dobrze.

Odszedł ceniony profesor ekonomii

Była para prezydencka pogrążona w żałobie po zmarłym 4 lutego 2022 roku profesorze Jerzy Osiatyńskim, dość znanym i zasłużonym według medialnych doniesień ekonomistą, politykiem i współpracownikiem Bronisława Komorowskiego, który wraz ze swoją małżonką zdecydował się pożegnać współpracownika sprzed lat.

Okazuje się, wzruszające słowa zawarte w prasowym nekrologu podpisane zostały przez parę prezydencką, a ich treść wielu może wzruszyć - Żegnamy prof. Jerzego Osiatyńskiego.

Ekonomistę i polityka, dobrego i mądrego człowieka, który swą wiedzą i pracą służył Polsce jako poseł, minister i doradca prezydencki.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TVN24 (@tvn24.pl)

Był pracownikiem Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN, oraz członkiem Rady Naukowej PAN. Pod jego profesorskimi skrzydłami wyrosło wielu ekonomistów.

O tym się mówi: Zmiany wprowadzone przez PiS już niebawem zaczną obowiązywać. Kto może liczyć nawet na 21000 zł

Zerknij tutaj: Rafał Brzozowski zdradził prawdę na temat nieobecności Witolda Paszta w finale "The Voice Senior". Padły poruszające słowa

Nie przegap tego: Kobieta czekała na pomoc w karetce, niestety jej życia nie udało się uratować. Prokuratura podjęła decyzję w sprawie