Jak przypomina portal "Pomponik", finałowy odcinek "The Voice Senior" obfitował w emocje. Wiele osób zasmuciła nieobecność Witolda Paszta, który poinformował, że jego nieobecność związana jest z chorobą. Dla wielu osób było to spore zaskoczenie i ogromny cios Rafał Brzozowski zdradził prawdę na temat nieobecności Paszta. Co dokładnie powiedział?

Finał "The Voice Senior"

Ostatnią edycję "The Voice Senior" wygrał podopieczny Witolda Paszta, Krzysztof Prusik. Jednak piosenkarz nie mógł świętować wygranej swojego zawodnika. Jak poinformował w mediach społecznościowych nie mógł się pojawić w studio, bo wychodzi z choroby. Jego nieobecność wywołała wiele emocji, o czym opowiedział Rafał Brzozowski.

W wywiadzie udzielonym portalowi "Jastrzą Post", Brzozowski podkreślił, że informacja o nieobecności Paszta wywołała ogólny smutek. " Trochę brakowało mi Witka, że nie był z nami. To było bardzo mocno odczuwalne".

Rafał Brzozowski szczerze o trenerach

Brzozowski został zapytany także o Andrzeja Piasecznego i jego zwolnienie z fotela trenera w "The Voice". Piosenkarz przypomniał, że wiele zawdzięcza Piaskowi, bo to on był jego mentorem w "The Voice of Poland". Jednak stwierdził, że dobrze, że trenerzy się zmieniają.

Miejsce Andrzeja Piasecznego zajął Piotr Cugowski. Zdaniem Brzozowskiego Cugowski ogólnie sobie poradził, choć nie od początku wiedział, "gdzie jest jego miejsce". Piosenkarza zachwyciła Maryla Rodowicz, którą nazwał "legendą".

A wam, brakowało Witolda Paszta w fotelu jurorskim?

To też może cię zainteresować: Smutne wieści dla widzów programu "Familiada". Co jest nie tak z produkcją

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najnowsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego budzi skrajne emocje. Jasnowidz sam się przeraził własną wizją

O tym się mówi: Media donoszą, że Ola Kwaśniewska jest w ciąży. Doniesienie komentuje córka byłego prezydenta. O co poszło

Z życia gwiazd: Ostatnie miesiące życia Barbary Krafftówny były niezwykle trudne. Zaczęło się wypadkiem, potem było już tylko gorzej. O co chodzi