Nie ulega wątpliwości, że jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce Krzysztof Jackowski odwala kawał dobrej roboty pokazując się regularnie na żywo na swoim youtubowym kanale.

Przerażająca wizja o Mateuszu Morawieckim. Nic dziwnego, że jasnowidz był przerażony

Mężczyzna niestrudzenie odbywa bardzo trudne rozmowy w czasie rzeczywistym ze swoimi słuchaczami i widzami, którzy z wypiekami na twarzy i z zapartym tchem czekają na kolejne wizje jasnowidza, który bardzo aktywnie udziela się na platformie, opowiadając o tym, na co musimy się przygotować i co nas czeka w niedalekiej przyszłości.

Wszystko zacząć się ma już tego lata 2022 roku

Krzysztof Jackowski niestety nie ma dobrych informacji, gdyż w jego najnowszej wizji pojawił się sam Mateusz Morawiecki, który trzymając w dłoniach coś płóciennego i białego, stojąc na jednej z ulic w Polsce, opowiadał coś o rozdawaniu czegoś.

Krzysztof Jackowski poinformował także, że ogromne napięcie, za którym tak naprawdę nic nie będzie stało na rozpocząć się już tego lata.

Politycy straszyć nas mają czymś niewyobrażalnie strasznym, aby wywołać w nas ogromny strach sprzyjający wprowadzaniu nowych ucisków - Będzie straszne napięcie, ale się nic nie będzie działo. A napięcie będzie takie, jakby się coś niesamowitego działo. I on coś białego trzyma w ręku. Mówi o czymś białym. Płócienne coś. Ja ie rozumiem, co to jest. Mówię to, co przychodzi do mnie - opowiadał niedawno.

Co o tym sądzicie? Czy jesteśmy gotowi na to, co zapowiada jasnowidz z Człuchowa?

O tym się mówi: Aleksandra Kwaśniewska pomylona z żoną Michała Żebrowskiego. Dziennikarka z humorem skomentowała sytuację

Zerknij tutaj: Pokazali, jak odchodził Jan Paweł II. Minuta po minucie. Te sceny oburzyły wielu Polaków. O co chodzi

Nie przegap też tego: Kobieta przyszła do małej córeczki do szpitala. Łóżeczko było puste. Wtedy dowiedziała się, że sąd odebrał jej dziecko