Nie jest tajemnicą, że rząd po wielkiej porażce nowego polskiego ładu, jaka wyszła na jaw po pierwszych wypłatach otrzymanych przez nauczycieli, ma teraz wielki orzech do zgryzienia w postaci odzyskania zaufania dotychczasowego elektoratu, którego sympatię mocno nadszarpnął.

Co nowego słychać w rządowych planach gospodarczych?

Okazuje się w związku z powyższym, że media mają teraz sporo pracy przy przekazywaniu wszelkich informacji na temat nowości wprowadzonych przez partię rządzącą w celu ocieplenia swojego wizerunku.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Grupa Berski (@grupaberski)

Na pierwszy ogień idą zmiany mające wejść w życie w pierwszym lub drugim kwartale tego roku, a do zgarnięcia ma być ogółem 600 milionów złotych. Maksymalnie będzie można liczyć na kwotę sięgającą 21 tysięcy złotych. Chodzi o program pod tytułem "Moje Ciepło", który jakiś czas temu zapowiadany był przez członków partii rządzącej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Atum Energy (@atum.energy)

Według zapisów zawartych w programie "Moje Ciepło" przewidziane jest udzielenie dofinansowania kupna i montażu pomp ciepła. Dotyczyć to ma jednak wyłącznie nowych budynków charakteryzujących się podwyższonym standardem energetycznym.

O dofinansowanie będą mogli ubiegać się ludzie ze statusem osoby fizycznej, będący właścicielami albo współwłaścicielami nowych budynków mieszkalnych o metrażu jednorodzinnym.

O tym się mówi: Afera z Marylą Rodowicz i "The Voice Senior" trwa. Jakie zarzuty mają do zwycięzcy widzowie

Zerknij tutaj: Rafał Brzozowski zdradził prawdę na temat nieobecności Witolda Paszta w finale "The Voice Senior". Padły poruszające słowa

Nie przegap tego: Fryzury, które są katastrofą po 50 roku życia. To, co pasowało kiedyś, potem musi być zmienione