Wokalista Piotr Cugowski to jeden z trzech synów znanego piosenkarza i byłego lidera zespołu "Budka suflera" Krzysztofa Cugowskiego.

Piotr Cugowski zmienił wizerunek. Czy będzie się podobał fankom

42-letni muzyk, idąc w ślady ojca, razem z bratem Wojtkiem założył w 1997 roku zespół "Bracia".

Formacja była dość popularna przez wiele lat, lecz jej działalność została zawieszona przed trzema laty.

Piotr Cugowski jednak nie zniknął z salonów show biznesowych. 2019 roku mogliśmy go zobaczyć w roli trenera w dziewiątym sezonie programu "The voice of Poland" emitowanym na antenie Telewizji Polskiej, na dwójce.

W zeszłym roku natomiast Piotr Cugowski zasiadł w fotelu jurora trzeciej edycji programu "The voice senior". Podczas półfinałowych zmagań piosenkarz zdziwił wszystkich w swoim zmienionym wyglądem.

Jak się okazuje, jego długie, opadające na ramiona włosy zostały kunsztownie ostrzyżone. Internauci rzucili się do komentowania zdjęcia opublikowanego na mediach społecznościowych artysty - Super wygląda w nowej fryzurze, bardzo przystojny mężczyzna. W długich postarzał siebie/W krótkiej fryzurze odmłodniał/Ale zrobił się przystojny - pisały głównie fanki piosenkarza.

O tym się mówi: Wywołała zniszczenia na Ziemi 9200 lat temu. Czy dosięgnie nas tym razem

Zerknij też tutaj: Żona Macieja Damięckiego kpiną nazywa wysokość emerytury swojego męża. Co dokładnie powiedziała Joanna Damięcka

Nie przegap: Wiadomo, ile zarabia Jurek Owsiak i czy czerpie korzyści ze zbiórek WOŚP. Wiele osób może być tym rozczarowane