Krzysztof Krawczyk Junior przypuszcza, iż nowy rok przyniesie mu nadzwyczaj wspaniałomyślne dni.

Rozpoczęło się pozytywnie, albowiem Zakład Ubezpieczeń Społecznych nareszcie przydzielił mu rentę rodzinną, o jaką starał się od odejścia słynnego ojca. Wiele na tym straciła Ewa Krawczyk, żaląca się w środkach masowego przekazu, iż obecnie na jej rachunek przychodzi 750 złotych mniej.

Pasierb Ewy Krawczyk źle znosi kontakty z nią

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Plejada (@plejadapl)

Jak donosi "Pomponik", potomek artysty doszedł do jednoznacznego wniosku, że wdowa po jego ojcu może żywić do niego sporą urazę, jednak niezwykle obawia się konwersacji z nią na niniejszy temat. Poprzednie podejścia do nawiązania kontaktu mocno odchorował.

Waśń między potomkiem Krzysztof Krawczyka, a jego macochą ciągnie się w pewnej mierze cięgiem od odejścia sławnego piosenkarza.

Naturalnie głównie poszło im o dziedziczenie wielkich pieniędzy po Krzysztofie Krawczyku. Ewa Krawczyk nawiązywała wówczas kontakt z pasierbem i dawała do zrozumienia, aby ten wycofał się z prawniczej konfrontacji i porad prawników nazywanych przez nią "hienami". Do Internetu wypłynęło również nagranie pewnej ich wspólnej rozmowy, w czasie której wdowa oświadczyła Krzysztofowi Igorowi, aby "nie liczył na żadne miliony".

Głos w sprawie juniora zabrała jego przyjaciółka, która wzięła mężczyznę pod swoją opiekę - Może to i dobrze, bo ich rozmowy negatywnie odbijały się na zdrowiu Krzysia. Z nerwów miał atak padaczki. (...) Ma wreszcie z czego płacić alimenty na piętnastoletniego syna Bartka, który przed laty, po rozwodzie został z matką. Spotkali się na pogrzebie Krawczyka seniora, potem zaczęli rozmawiać przez telefon - wyjawiła w rozmowie z mediami przyjaciółka Igora, Katarzyna Filipiak.

O tym się mówi: Adam Siewierski z "Sanatorium miłości" zabrał głos w sprawie wyprowadzki żony. Czy jeszcze do niego wróci

Zerknij: Z życia wzięte. Przed ślubem usłyszała, jakie warunku wzięcia z nią ślubu stawia narzeczony. Kobieta się z nimi nie zgadza. O co chodzi