Wielbiciele Piotra Żyły oraz jego eks już żony Justyny bardzo dobrze wiedzą, że rozłąka skoczka reprezentacji Polski i celebrytki nie była najłatwiejsza, a ich szturchańce słowne przeważnie transportowały się do obszaru publicznego.

Justyna Żyła pokazała jednak, iż jej były towarzysz życia bezustannie jest cenną częścią jej życia i zdecydowała skreślić do niego notatki, które wiele osób mocno wzruszą.

Justyna Żyła nie szczędziła wspomnień

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

W niedawnym czasie kontakt Piotra Żyły z byłą żoną nie były zbytnio właściwe, a następujące po sobie przepychanki po rozwodzie sportowca i Justyny Żyły były w stanie przenosić się na forum.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Ostatnio było jednakowoż odmiennie, albowiem celebrytka nie zapominała o Piotrze w niezwykle znaczącym dla niego dniu. Chodzi o 35. urodziny, z okazji których Justyna Żyła zadecydowała się napisać do byłego męża na mediach społecznościowych. Życzenia Justyny Żyły dla Piotra na pewno niejedną osobę mocno zaskoczą i wzruszą.

35. urodziny Piotr Żyła świętował 16 stycznia. - Żebyś się zawsze wysypiał - napisała na Instagramie Justyna Żyła, umieszczając zdjęcia z osobistego archiwum. Widać tam Piotra z dziećmi.

- Wygrywał każdy pojedynek - wspomniała następnie Justyna Żyła, dołączając jego zdjęcie, na którym Piotr gra w szachy wspólnie z dziećmi.

Żył w zdrowiu sto lat - podsumowała celebrytka uzupełniając zdjęciem córki cieszącej się urodzinowym tortem.

źródło: Instagram/Justyna Żyła

O tym się mówi: Z życia wzięte. Dziewczynka przyszła na świat z "noskiem klauna". Nie było jednak nikomu do śmiechu. Jak wygląda teraz

Zerknij też tutaj: Krystyna Pawłowicz zaskoczyła wszystkich. Czy była posłanka stanie się drugą Magdą Gessler

Nie przegap tego: Żona ministra Łukasza Schreibera zdradziła, jak wygląda życie w cieniu znanego męża. Takich słów nikt się nie spodziewał