Jak przypomina portal "Super Express", Krystyna Pawłowicz jest znana ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Nie ograniczyło jej nawet przyjęcie funkcji sędziego w Trybunale Konstytucyjnym przez było posłankę PiS. To właśnie w social mediach Krystyna Pawłowicz podzieliła się pomysłami na jedzenie. Czy Magda Gessler już niebawem będzie miała konkurentkę?

Krystyna Pawłowicz budzi emocje

Krystyna Pawłowicz dała się poznać, jako osoba bez ogródek wyrażająca swoje zdanie na każdy temat. Była posłanka nigdy nie owija w bawełnę i niezależnie od tego, jak wiele emocji budzi jej opinia, zawsze jest skłonna ją wyrazić. Robi to także w mediach społecznościowych. Jej ostatni wpis był jednak inny.

Krystyna Pawłowicz/YouTube @Superstacja
Krystyna Pawłowicz/YouTube @Superstacja
Krystyna Pawłowicz/YouTube @Superstacja

Krystyna Pawłowicz podzieliła się ostatnio na Twitterze podzieliła się prezentem, jaki dostała. Okzuje się, że była posłanka dostała bochenek chleba domowej roboty i od razu postanowiła się tym pochwalić w mediach społecznościowych. Podzieliła się także w jaki sposób zje bochenek. " Najpierw będzie przylepka z masłem i czosnkiem" - napisała sędzia Trybunału Konstytucyjnego.

Przy okazji Krystyna Pawłowicz postanowiła podzielić się swoim kulinarnym wspomnieniem, co od razu nasuwa skojarzenie z Magdą Gessler. Była posłanka wspominała, jak trzy dekady temu w Hiszpani spróbowała bułek moczonych w oliwie z oliwek, które podawano przed właściwym posiłkiem "by żołądek zaczął pracować".

Przy okazji prezentu Pawłowicz popisała się wiedzą na temat pieczywa orkiszowego, które jak napisała ma za zadanie odkwaszać organizm po tym, jak zakwasiły go np. słodycze i tłuszcze.

Jak myślicie, Krystyna Pawłowicz może okazać się konkurencją dla Magdy Gessler?

To też może cię zainteresować: Michał Szpak pospieszył z pomocą przyjacielowi po stracie. Jego gest wzrusza do łez

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jeden z ostatnich odcinków "Sprawy dla reportera" wywołał w sieci burzę. Internauci nie kryją oburzenia

O tym się mówi: Celine Dion odwołała zakończenie swojej trasy. Stan jej zdrowia mocno niepokoi