Kanadyjska wokalistka Celine Dion oświadczyła w sobotę, że anulowała północnoamerykańską część własnej trasy "Courage" z powodu istniejących trudności zdrowotnych. „Miałam duże nadzieje, że będę gotowa na powrót na scenę, ale zdaję sobie sprawę, że muszę być bardziej cierpliwa” – narzekała gwiazda na swoim profilu na mediach społecznościowych.

Co się dzieje z wykonawczynią największego hitu ze ścieżki dźwiękowej "Titanica"?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Céline Dion (@celinedion)

Celine Dion, której występy musiały zostać przesunięte z powodu pandemii, odwołała już koncerty opracowane na występy w Las Vegas, w zachodnich Stanach Zjednoczonych, między listopadem 2021, a lutym 2022 rokiem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Céline Dion (@celinedion)

9 marca miała ponownie uruchomić trasę koncertową w Denver i do 22 kwietnia zamierzała pojawić się w 15 innych miastach w Stanach Zjednoczonych, a również w Kanadzie.

Te koncerty są obecnie także odwołane, albowiem powrót do zdrowia artystki, która cierpi na „silne i uporczywe skurcze mięśni”, które hamują jej koncerty na scenie, „trwa dłużej niż oczekiwano”, ogłosiła firma, która ją reprezentuje w obwieszczeniu prasowym.

Celine Dion dała wstępne 52 koncerty w zakresie trasy przed rozpoczęciem pandemii koronawirusa w marcu 2020 roku.

Koncerty w ramach europejskiej części trasy Courage zostawione są w harmonogramie. Mają zacząć się 25 maja w Birmingham w Wielkiej Brytanii. „Będę bardzo szczęśliwa, gdy wróci mi zdrowie, pandemia jest już za mną i wrócę na scenę” – powiedziała artystka urodzona w Quebecu.

O tym się mówi: Michał Szpak pospieszył z pomocą przyjacielowi po stracie. Jego gest wzrusza do łez

Zerknij: Najstarsza matka na Ukrainie ma sporo na sumieniu. Macierzyństwo kobiety zostało zakwestionowane w sądzie

Nie przegap tego: Aktor i monter klimatyzacji. Henrykowi Gołębiewskiemu nigdy nie chodziło o luksusy