Kumpel Michała Szpaka ujawnił na Instagramie wpis, w jakim objaśnia, że doświadcza teraz ciężkich chwil. Okazuje się, iż muzyk pragnął go pokrzepić i ofiarować mu wyjątkowy prezent.

Michał Szpak nie przeszedł obojętnie wobec smutku przyjaciela

Kolega był nadzwyczaj wzruszony wspomnianym gestem. Norbert Dąbek jest przedsiębiorcą, a prywatnie przyjaźni się z Michałem Szpakiem. Mężczyzna napisał w ostatnim czasie na Instagramie, iż prawdziwych przyjaciół doświadcza się w niedoli.

Jego mniemaniu to również osoba, która dotrzymuje towarzystwa nam w najróżniejszych chwilach, także tych niedobrych.

Okazuje się, iż Norbert Dąbek utracił swego czworonoga, Iworka. Informuje, że jest mu niełatwo dojść do siebie po tym, gdy jego najukochańszy pies zmarł na jego rękach.

Michał Szpak nie zwlekał i natychmiast zdecydował się wesprzeć przyjaciela w owych dojmujących chwilach.

Wszedł do samochodu i przyjechał do niego z prezentem... nowym zwierzakiem o imieniu Hugo. Od wczoraj mam nową miłość. Poznajcie Hugo. Łzy tęsknoty za Iworem przeplatają się ze łzami wzruszenia, że Michał zrobił dla mnie coś tak pięknego w tak trudnym momencie. Spojrzałem na ten cud natury, wziąłem na ręce i od razu pokochałem. Nie wiem co mam powiedzieć. Trochę mnie zatkało - napisał wzruszony gestem przyjaciela Norbert.

Co sądzicie o pomyśle Michała?

O tym się mówi: Córka Marty i Michała Wiśniewskich na studniówce wyglądała obłędnie. Marta pokazała zdjęcia

Zerknij też tutaj: Ruszają nagrania do nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nowe nazwisko wzbudziło wiele kontrowersji