Marta Wiśniewska stała się mocno słynna, kiedy stała się małżonką Michała Wiśniewskiego. Najsampierw działała, jako tancerka, pokazując się z nim na występach, jednakowoż wkrótce okazało się, że scementowało ich uczucie.

Owocem ich miłości było dwoje dzieci. Fabienne dziś wygląda obłędnie

Artysta miał wtedy za sobą pewne nieudane małżeństwo, niemniej zdecydował podjąć próbę po raz kolejny.

Mandaryna i szef Ich Troje doczekali się dwojga latorośli – syna Xaviera oraz córki Fabienne. Ostatnimi czasy Marta była rozmówczynią Izy Janachowskiej W ślubach gwiazd, gdzie zrelacjonowała ślub z Michałem. Ceremonia zorganizowana została z gigantycznym impetem w Kirunie na Biegunie Północnym.

W tamtym miejscu pobrali się w bajecznej oprawie, gdzie dotrzymywało towarzystwa im dwustu gości. W wywiadzie ze specjalistką od weselnych sukien Wiśniewska ujawniła, że pod olśniewającą suknią ślubną maskowała bieliznę termiczną.

Co było pod spodem, było fajne, bo to był strój jak na narty. Pod spodem była tak naprawdę hardcorowa bielizna narciarska – ujawniła Marta. Niedawno córka Marty i Michała miała swój bardzo ważny wieczór. Przygotowaniami do balu przedmaturalnego Mandaryna pochwaliła się na Instagramie.

Jak się Wam podobają efekty pracy specjalistów?

O tym się mówi: Aktor i monter klimatyzacji. Henrykowi Gołębiewskiemu nigdy nie chodziło o luksusy

Zerknij: Ruszają nagrania do nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nowe nazwisko wzbudziło wiele kontrowersji