„Twoja twarz brzmi znajomo” to program telewizyjny, które obecny jest na antenie Polsatu już od sześciu lat – pierwszy odcinek wyemitowano 8 marca 2014 roku. Format cieszy się ogromną popularnością, a występy uczestników upodabniających się do wielkich gwiazd budzą ogromne edycje.

Muzyczne show Polsatu prowadzą Maciej Dowbor oraz Piotr Gąsowski. Do tej pory powstało czternaście edycji programu, którego popularność nie maleje.

Ruszają nagrania do nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Już niebawem, bo w marcu, telewizja Polsat wyemitować ma nowe odcinki kolejnej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ustalono, że o główną nagrodę, czyli 100 tysięcy złotych na wskazany cel dobroczynny i Złotą Maskę, walczyć będzie m.in. Viktoria Gabor.

Internauci byli zaskoczeni decyzją producentów programu. W końcu Viktoria Gabor jest młodą dziewczyną - dopiero za cztery lata osiągnie pełnoletność - i powinna się skupić na nauce.

Nowe nazwisko wzbudziło wiele kontrowersji

Ponadto wielu fanów programu zauważyło, że w „Twoja twarz brzmi znajomo” gwiazdy muszą się wcielać również w kontrowersyjne postacie. Viktoria Gabor będzie miała taryfę ulgową i będzie losować tylko spośród artystów, którzy pasują do jej wizerunku.

„Lubiłam oglądać, ale tym razem chyba sobie odpuszczę” „Niech to dziecko najpierw szkołę skończy”

- pisali zaskoczeni internauci.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN