Jak podaje portal "Super Express", Jarosław Kaczyński zbyt pochłonięty polityką, chyba całkowicie zapomniał, że także jego własny dom potrzebuje jego zainteresowania. Dach nad balkonem w domu prezesa PiS wymaga jak najszybciej interwencji dekarza. Zdjęcia jednoznacznie wskazują, że lada moment może dojść do tragedii.

Jarosław Kaczyński powinien zająć się tym jak najszybciej

Nikt nie ma wątpliwości, że prezes Jarosław Kaczyński jest mocno zapracowanym człowiekiem. Nie tylko kieruje Prawem i Sprawiedliwością, ale także pełni funkcję wicepremiera do spraw bezpieczeństwa. Być może natłok zajęć nie pozwolił politykowi zająć się daszkiem nad balkonem w jego domu, który wymaga pilnej naprawy.

Jarosław Kaczyński/YouTube @Janusz Jaskółka
Jarosław Kaczyński/YouTube @Janusz Jaskółka
Jarosław Kaczyński/YouTube @Janusz Jaskółka

Jest to tym bardziej konieczne, że część daszku mocno opadła i grozi całkowitym zawaleniem. W rozmowie z "Super Expressem" dekarz z wieloletnim doświadczeniem nie ukrywa, że daszek stwarza bezpośrednie zagrożenie. Szczególnie niebezpieczny jest zdaniem eksperta brak tzw. łaty, która jest elementem podtrzymującym daszek.

Dekarz wycenił, że koszt naprawy daszku nad balonem w domu Jarosława Kaczyńskiego powinien zamknąć się w kwocie 3 tysięcy złotych. Brat cioteczny prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jan Maria Tomaszewski zapewnił w rozmowie z "Super Expressem", że z pewnością pomoże w ewnetualnym remoncie.

Jarosław Kaczyński/YouTube @TVP Info
Jarosław Kaczyński/YouTube @TVP Info
Jarosław Kaczyński/YouTube @TVP Info

Zdjęcia domu Jarosława Kaczyńskiego, a także nieszczęsnego daszku znajdziecie tutaj.

Myślicie, że w najbliższym czasie prezes Kaczyński znajdzie czas, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo i naprawi balkonowy daszek?

To też może cię zainteresować: Papież Franciszek dał się przyłapać w niecodziennej sytuacji. Nikt nie spodziewał się zobaczyć głowy kościoła w takim miejscu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Tomaszem Kamellem. Dziennikarz TVP może nie być z tego zadowolony

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Kamila Stocha. Dlaczego PZN wysyła go na urlop

Z życia gwiazd: Teść Antka Królikowskiego nie odpuszcza. Były funkcjonariusz zabrał głos w sprawie mrocznych zamiarów Dariusza O.