Medialne doniesienia na temat kondycji i stanu zdrowia polskich sportowców coraz bardziej niepokoją.

Kamil Stoch w złej kondycji fizycznej?

Wszystko wskazuje na to, że do wielu naszych polskich reprezentantów w różnych dyscyplinach sportowych, którzy odroczyli lub wycofali swoje uczestnictwo w różnych zawodach, dołączył właśnie jeden z naszych skoczków narciarskich Kamil Stoch.

Jak można było zobaczyć w dotychczasowych transmisjach z tegorocznego sezonu, zarówno Kamil Stoch, jak i cała reszta naszych zawodników nie wykazała się dotychczasową kondycją, rewelacyjnymi wynikami i sporym zasobem sił witalnych.

Jak podaje ”Lelum”, Polski Związek Narciarski zdecydował, że Kamilowi Stochowi przyda się regenerujący odpoczynek. Skutkiem tej decyzji jest wycofanie Kamila Stocha z udziału w prestiżowym Turnieju Czterech Skoczni, a kibice wpadli w niepokój o dalsze występy ich idola.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marek Wzorek (@marekwzorek)

Według medialnych doniesień, Kamil Stoch planuje pojawić się osobiście na bardzo prestiżowym turnieju Pucharu Świata w Zakopanem, który ma się odbyć już w najbliższy weekend.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez naTemat.pl (@natematpl)

Miejmy nadzieję, że nasi reprezentanci będą mieli możliwość zaprezentowania się na jak najwyższym poziomie, wiesz do tej pory ich osiągnięcia jedynie i niepokoiły i dawały do myślenia.

Życzymy wszystkim zdrowia i niekończącej się dobrej kondycji!

O tym się mówi: Bardzo smutne wieści płyną z rodziny Królikowskich. Joanna Opozda trafiła do szpitala

Zerknij: Adam Niedzielski mówi o katastroficznym scenariuszu rozwoju epidemii. Na co musimy się przygotować

Nie przegap: Marta Manowska potwierdza. Udało jej się znaleźć uczucie w programie "Rolnik szuka żony". Kto jest jej wybrankiem