Jak podaje portal "Jastrząb Post", Kuba Wojewódzki może pochwalić się stażem telewizyjnym liczonym w dekadach. Początki jego kariery zawodowej to dziennikarstwo muzyczne. Szerokiej publiczności dał się poznać dzięki zasiadaniu w jury programu "Idol". Jednym z dawnych kolegów Kuby Wojewódzkiego jest Tomasz Kammel. To właśnie zdjęcie z dziennikarzem TVP, Wojewódzki zamieścił w sieci.

Kuba Wojewódzki i stosunek do TVP

Nie da się ukryć, że Kuba Wojewódzki nie należy do fanów TVP. Nie raz otwarcie krytykował konkurencyjną stację i pracujące w niej osoby. Jaskrawym przykładem stosunku Wojewódzkiego do działań TVP, było jego zachowanie w trakcie "Onet Rano", prowadzonym przez Jarosława Kuźniara.

Obaj panowie siedzieli wówczas w samochodzie, kiedy niespodziewanie minęło ich auto z logiem TVP. Kuba Wojewódzki otworzył drzwi i wykrzyczał kilka niewybrednych uwag pod adresem publicznego nadawcy, zarzucając stacji rozpowszechnianie kłamstw. Z równą niechęcią, co do TVP, Wojewódzki podchodzi do pracujących w stacji dziennikarzy, w tym swojego dawnego kolegi, Tomasza Kammela.

Ostatnio w mediach społecznościowych Kuba Wojewódzki pozwolił sobie na nieco uszczypliwy komentarz pod adresem Tomasza Kammela. "Gdyby to zdjęcie podpisać tytułami filmów Cezarego to byłoby tak ~ (od lewej) Sztos, Dzień świra, Sara, Rozmowy kontrolowane. Dokładnie 20 lat temu" - napisał w komentarzu do zdjęcia, na którym widzimy kolejno Cezarego Pazurę, Kubę Wojewódzkiego, Agnieszkę Włodarczyk oraz Tomasza Kammela.

Jak myślicie, Tomasz Kammel poczuje się urażony uszczypliwym komentarzem Kuby Wojewódzkiego?

To też może cię zainteresować: Stanisław z programu "Rolnik szuka żony" nie kryje złości. "Ktoś okazał się szują"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Antoni Królikowski przerwał milczenie. Opowiedział kulisy głosnego konfliktu w rodzinie. Para przeżywa prawdziwy horror

O tym się mówi: Papież Franciszek dał się przyłapać w niecodziennej sytuacji. Nikt nie spodziewał się zobaczyć głowy kościoła w takim miejscu