Antoni Królikowski zdradził prawdę o wydarzeniach związanych z rodziną Joanny Opozdy. Przeżyli traumatyczne chwile.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda wciąż nie są w stanie pojąć tego, co miało miejsce w zeszły weekend. Ojciec celebrytki i jednocześnie teść aktora Antoniego Królikowskiego ostrzelał swojego zięcia, własną córkę i żonę.

Antoni Królikowski o strzałach oddanych przez Dariusza O.

- Horror. Wierzę, że Dariusza O. dopadnie w końcu sprawiedliwość. Liczę, że po wielu miesiącach gróźb, zastraszania, rozpowszechniania kłamstw, nasyłania na nas bandytów, a w końcu próby zabójstwa ten zły człowiek poniesie w końcu konsekwencje swoich czynów- oznajmił aktor...

Wszystko rozegrało się wyłącznie dlatego, że teściowa Antoniego Królikowskiego usiłowała odzyskać własne rzeczy z mieszkania, z którego została wyrzucona przez męża. Jak się okazuje, Dariusz O. wróciwszy z dalekiej podróży z bardzo młodą kochanką, postanowił pozbyć się żony i wyrzuć ją z mieszkania.

Antoni Królikowski postanowił opowiedzieć mediom o szczegółach tej sobotniej awantury, o której następnego dnia, od rana w niedzielę mówiły wszystkie media. Aktor w rozmowie z tabloidem "Super Express" zdradził szczegóły tego dramatu.

Jak opowiedział, któregoś dnia pani Małgorzata, wróciwszy do domu, zastała wymienione zamki w drzwiach. Usiłowała parokrotnie wejść do swojego domu, jednak jej się to nie udało. Należy zauważyć, że kobieta za tymi zamkniętymi drzwiami miała wszystko, co posiadała.

Wszystkie pamiątki, ubrania, dokumenty, kosmetyki. Teść Antoniego Królikowskiego postanowił umieścić w miejscu własnej żony 24-letnią kochankę, Magdalenę W., którą przywiózł sobie z Madagaskaru.

Jak opowiedział aktor, funkcjonariusze policji przyznali, że pani Małgorzata na prawo wejść do swojego mieszkania nawet w przypadku konieczności wzywania na pomoc ślusarza. Antoni udał się zatem ze swoją teściową do mieszkania w Busku w towarzystwie przyjaciół, którzy mieliby pomóc w pakowaniu i w noszeniu walizek z rzeczami pani Małgorzaty. Według opisu Antoniego Królikowskiego jego teściowa weszła do swojego mieszkania w sposób legalny, a wydarzeniami późniejszymi związanymi ze strzałami oddanymi w ich stronę, zajmuje się już prokuratura.


źródło: YouTube

O tym się mówi: Zmiany w poborach zaliczki na podatek dochodowy. Wielu Polaków dostrzeże to w lutym. O co chodzi

Zerknij: Minister finansów mówi o deficycie budżetowym i kondycji finansów państwa. Co dalej z programami socjalnymi

Zerknij: Kasia Cichopek podzieliła internautów zdjęciem z wakacji. Wzbudziła skrajne emocje, odsłaniając "tyły"