Siedem dni temu na Instagramie Kasi Cichopek opublikowana została fotografia z lotniska, która mogła zapowiadać, że wielbicie, spodziewać się mogą istnej fety.

Cel podróży był w owym czasie jeszcze tajemnicą. Prezenterka jak się okazało razem z bliskimi, małżonkiem Marcinem Hakielem, synem Adamem, a także córką Heleną, wybrała się na upalne Seszele.

Kasia Cichopek podzieliła internautów za pomocą własnej pupy?

Podróż w tego rodzaju obszar stał się doskonałą ewentualnością, aby włożyć strój kąpielowy i radować się upalnymi promieniami słońca, przy tej sposobności grzejąc właśnie zziębniętych w Rzeczpospolitej wielbicieli.

Od chwili odlotu 39-letnia celebrytka telewizji odkryła już osiem sesji zdjęciowych, a z racji lokalizacji, w której chwilowo przebywa, każde nieco lub nad wyraz obnażały jej kształty.

Uprzednia fotka zaprezentowała jednakowoż niezwykle dużo

Na fotografii, która poprzedniego dnia znalazło się na Instagramie, zauważamy roześmianą Kasię Cichopek usadowioną na dziobie łodzi. Rozwiane przez wiatr włosy, duże przeciwsłoneczne okulary na nosie i nadmieniony uśmiech od razu demonstrują, iż prezenterka jest radosna.

Fanom nie umknął pomimo tego fakt, że ich gwiazda ubrana jest w jednoczęściowy strój kąpielowy, który swoim fasonem ujawnia pupę Katarzyny Cichopek, która także spotęgowała ten efekt odpowiednią pozą.

Fotografia jest na pewno śmiałe, a perspektywa ta nie jest przeznaczona dla każdego. Niewątpliwa lwia część wielbicieli ochoczo zadziałała na omawiany widok, oświadczając m.in., iż artystka prezentuje się "bosko", "sexy", "hot", "prześlicznie" i "zjawiskowo", Jednakże pochlebstw pojawiło się mnóstwo.

Pojawiło się pomimo tego parę stwierdzeń, że fotografia ta to za dużo. "To zdjęcie jest niesmaczne", "Pani Kasiu bardzo Panią lubię ale to zdjęcie ....nie podoba mi się,trzeba mieć trochę taktu i pewne zdjęcia zachowywać dla siebie ...." i "I znowu tyłek na wierzchu" to parę uwag internautów, którym letni nastrój celebrytki najwidoczniej nie przypadł do gustu. A Wy, w jaki sposób interpretujecie zdjęcie?

O tym się mówi: Filmowej Teresce wróżono międzynarodową karierę aktorską. Co poszło nie tak w życiu Aleksandry Gietner

Zerknij: Fundacja Meghan i Harry'ego świeci pustkami. Czy stracili wszystkich darczyńców