Jak przypomina portal "Pomponik", Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła ogromną tragedię. Straciła ukochanego męża Piotra Woźniaka-Staraka. Prezenterka długo nie mogła otrząsnąć się z tej tragedi. Wygląda na to, że jest gotowa już na nowe uczucie. Coraz częściej można ją zobaczyć w towarzystwie przystojnego bruneta.

Bajka bez szczęśliwego finału

Agnieszkę i Piotra łączyła ogromna miłość. Początkowo mama prezenterki nie była szczególną zwolenniczką ich związku. Postrzegała Piotra jako playboya i obawiała się, że złamie serce jej córki. Na szczęście producent szybko zjednał sobie sympatię teściowej. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2016 roku. Wspólnie z bliskimi i przyjaciółmi ślubowali sobie miłość w Wenecji.

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak/YouTube @Uwaga! TVN
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak/YouTube @Uwaga! TVN
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak/YouTube @Uwaga! TVN

Bajkowa historia miłosna nie miała jednak szczęśliwego zakończenia. Ich wspólne życie zakończyło się latem 2019 roku na jeziorze Kisajno, na którym zginął Piotr Woźniak-Starak. Prezenterka bardzo mocno przeżyła stratę ukochanego. Odsunęła się w cień. Zrezygnowała z pracy i próbowała poskładać swoje życie. Przed kamery wróciła rok po stracie męża.

Ostatnio w mediach coraz częściej pojawiają się plotki, że serce Agnieszki Woźniak-Starak znów jest zakochana. Spekulowano, że jej nowym wybrankiem ma być kolega ze stacji TVN. Okazuje się jednak, że ostatnio można zobaczyć ją z jednym z warszawskich restauratorów, który ma sieć znanych w stolicy lokali. "Pudelek" podaje, że para ma się spotykać już od roku! Miała go już nawet przedstawić swoim teściom.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Ekstremalne przepowiednie mistyczki Baby Vangi na 2022 r. Czy te proroctwa są ostatecznym ostrzeżeniem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ważna wiadomość dla fanów programu "Sprawa dla reportera". Czy Elżbieta Jaworowicz zamierza niedługo zniknąć z telewizji

O tym się mówi: Smutne wiadomości dla fanów kina. Odszedł legendarny aktor. Wystąpił w wielu kultowych produkcjach

Z życia gwiazd: Anna Mucha pokazała zaskakujące zdjęcie. "To ślubne już jest". Gwiazda znowu intryguje